פלאפון – שילוב נכון של ניסיון וטכנולוגיה

פלאפון תקשורת היא החברה הראשונה שסיפקה לישראלים שירותי תקשורת סלולרית, כבר ב-1984. גם בהמשך הדרך, כשלשוק הצטרפו שחקניות נוספות, שמרה החברה על מעמדה הבכיר ובתחילת 2020 היו לה לא פחות מ-2.36 מיליון לקוחות. מאפיין בולט נוסף של פלאפון, אשר שייכת לבזק, הוא ההשקעה המתמשכת בטכנולוגיות רלוונטיות שהופכות את הרשת ליציבה ואיכותית במיוחד.

 


מגוון מסלולים משתלמים והנחות למשפחות

על-מנת לאפשר לכל לקוח למצוא מסלול משתלם במיוחד בהתאם להרגלי השימוש הספציפיים שלו, מציעה פלאפון מגוון רחב של אפשרויות.

כך לדוגמה ישנה תוכנית בשם קלאסיק, שכוללת 3,000 דקות שיחה בחודש, 3,000 SMS-ים, וגלישה בנפח של לא פחות מ-150GB. כדאי לדעת שהשימוש באפליקציות מובילות ובהן ווטסאפ, טוויטר, טיק טוק, אינסטגרם, פייסבוק, ווייז ועוד הינו חופשי ולא מכביד על חבילת הגלישה הנ”ל. עוד חשוב להדגיש שהמחיר יורד ככל שתצרפו עוד מנויים: מנוי אחד יעלה לכם 49.90 ש”ח לחודש, אבל אם 3 בני משפחה מצטרפים יחד, המחיר לכל אחד מהם יהיה רק 39.90 ש”ח לחודש.

 


חבילות אטרקטיביות - גם בחו"ל

הניסיון הרב של פלאפון מאפשר לחברה להציע חבילות במחירים משתלמים גם למי שטס לחו”ל. כך לדוגמה חבילה בסיסית של 100 דקות שיחה, 100 SMS-ים וגלישה בנפח כולל של 5GB כל זאת למשך 14 ימים, תעלה לכם רק 199 ש”ח. תמורת 50 ש”ח נוספים תקבלו כבר 300 דקות שיחה, 300 SMS-ים והכי חשוב, גלישה חופשית באינסטגרם, גוגל מפס, פייסבוק, ווטסאפ ועוד (וזאת מעבר ל-15GB גלישה באינטרנט באופן כללי).

 


איך להשוות מחירים ולזהות את ההזדמנויות הנכונות?

על-מנת להבין מהי ההצעה המתאימה לכם ביותר מבין כל החבילות והמסלולים של פלאפון, כולל אגב אופציה לקו Pre-Paid, אתם מוזמנים להסתייע באנשי המקצוע המיומנים של זולי. אנחנו בודקים באופן שוטף את המבצעים העדכניים של חברת הסלולר המובילה ואת כל ההצעות שלה, עוזרים לכם להבין מהם הצרכים שלכם, בארץ או בחו”ל, ועל בסיס השוואה מקיפה שבוחנת גם את העלות וגם את התועלת ממליצים לכם על התוכנית האופטימלית.

 
Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760