019 אינטרנט

019 אינטרנט או חברת טלזר 019 הינה חברת תקשורת שהוקמה בשנת 2013 ומציעה שירותי תקשורת מקומיים ובינלאומיים בסטנדרטי איכות ומקצועיות גבוהים. החברה מעניקה ללקוחותיה ולמצטרפים חדשים סל שירותי תקשורת במחירים משתלמים ומתוך מתן דגש על אמינות, הגינות ויחס אישי ואדיב לכל לקוח. החברה החלה את פעילותה ודרכה בתחום הסלולר כמפעילה של שיחות בינלאומיות וכיום היא הרחיבה את פעילותה גם לתחום שירותי האינטרנט. 019 אינטרנט מציעה תשתית וספק אינטרנט בחבילת אחת ובמחירים אטרקטיביים במיוחד וזאת בנוסף לחבילות סלולר ושיחות בינלאומיות.

 


שימוש בטכנולוגיה חדשנית וכלי סינון לתכנים בלתי הולמים

עם התרחבות החברה לשוק האינטרנט בישראל, 019 אינטרנט חתמה על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות פלאפון ופרטנר וזאת על מנת לעשות שימוש בתשתיות האיכותיות שענקיות התקשורת מספקות. חבילות התשתית והספק של 019 אינטרנט מבוססות על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המאפשרת גלישה במהירויות גבוהות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. החברה עושה שימוש בטכנולוגיית פס רחב ADSL המאפשרת גלישה מהירה ואיכותית. 019 אינטרנט מציעה שירותים המותאמים באופן מיוחד לציבור הדתי והחרדי וזאת באמצעות אינטרנט “כשר”. מדובר ברשת אינטרנט בטוחה ומוגנת הכוללת כלי סינון יעילים וחסימה של תכנים פוגעניים ובלתי הולמים. הרשת מאושרת ע”י ועד הרבנים, כאשר צוות עובדי החברה כולל עובדים לא יהודים הסורקים את התכנים ומסננים תוכן שאינו ראוי ואינו עומד בקריטריונים המחמירים של החברה. החברה מציעה כלי סינון יעילים דוגמת שירות “חומת מגן” הניתן בחינם ומאפשר שליטה והגדרה של רמות הסינון.

 


חבילות אטרקטיביות במחיר קבוע לכל המשפחה

019 אינטרנט מציעה חבילות אטרקטיביות במחיר קבוע לשלוש שנים ומעדכנת את הלקוח מבעוד מועד כאשר המחיר אמור להשתנות. שירותי החברה מתאימים במיוחד לזוגות ולמשפחות, שכן חיבור לכמה מנויים מוזיל באופן משמעותי את העלות הכוללת.

 


השוואת מחירי חבילות תקשורת - חיסכון בזמן ועלויות

זולי הינו אתר השוואת מחירי חבילות תקשורת מהמובילים בישראל. אנו מציעים לכם מנוע חיפש נוח לשימוש המאפשר לאתר את המבצעים, החבילות והמסלולים המשתלמים ביותר בשוק התקשורת בישראל. אתם חוסכים לעצמכם זמן וכסף ונהנים מחבילות תקשורת המותאמות באופן מדויק ומלא לצרכיכם.

 
רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור!
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760