כשאיכות ובריאות חשובות לחייכם

אם הבריאות שלכם חשובה לכם, אם איכות החיים היא ערך בחייכם, אם חשוב לכם לצרוך מוצרים איכותיים, שטראוס מים היא חברה מובילה בתחומה שמציעה מגוון של מותגי משקאות מעל 20 מדינות ומעל 27 אתרי ייצור. קבוצת שטראוס (כן, זאת שמוכרת לכם גם מעסקי המזון) נכנסה לשוק המים בשל הצורך להנגיש מי שתייה נקיים ואיכותיים לאנשים מכל העולם. סינון וטיהור המים המתבצעים בקפידה הפכו את קבוצת שטראוס למותג פופולרי. רוצים לקרוא עוד? אתר זולי מחכה לספק לכם מידע נוסף על אודות המים של קבוצת שטראוס.

 


סינון וטיהור מים – למען טיב המים

ב2009 רכשה קבוצת שטראוס חברה ישראלית בתחום סינון וטיהור מים. חברת תמי 4 קשורה לחברת שטראוס –  הקבוצה המובילה והידועה – בזכות המים שמסופקים לה. אמינותה הרבה של חברת שטראוס מעוררת אמון רב בקרב הציבור גם בתחום המים ולא רק בתחום המזון, כך רוכשים כולם את ברי המים של תמי 4 בזכות יכולת הסינון והטיהור של המים מבית שטראוס.

 


איכות מים ברמה גבוהה

המים חשובים לנו בחיים כי בזכותם אנחנו מתפקדים. בלי מים לא נצליח לספק את הצרכים שיש לגוף שלנו ולמען הבריאות שלנו. ככל שהמים טהורים יותר ומוקפדים יותר כך הם מספקים את המטרה שלשמה הם נוצרו. שטראוס מים מבטיחה לכם מים איכותיים ברמה הגבוהה יותר הקיימת. כשאתם רוכשים מתקן תמי 4 אתם למעשה זוכים למים מטעם הקבוצה המדוברת, כך אתם יכולים ליהנות ממים טעימים, איכותיים וזמינים בזכות בר מים מתקדם טכנולוגית שתוכלו להציב במטבח כחלק מהריהוט או במשרד – למען כל עובדיו.

 

לסיכום, מים מזמן הוטמעו בתודעה של בני האדם. בלי מים אין חיים – זו אינה סתם מנטרה שחוקה, זו בהחלט המציאות, וככל שמתבגרים כך יש חשיבות למים ששותים. אם תשתו מים עכורים, לא נקיים – תזיקו לבריאותכם. רק שתיית מים שעברו סינון כמו שצריך וטיהור על פי התקנים המחמירים – יכולים להבטיח לכם בריאות אמיתית. הציצו באתר זולי וקראו עוד קצת על המים בישראל ועל בחירת מתקן הבר הטוב ביותר עבורכם. 

 
רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760