פרטנר tv

פרטנר היא אחת השחקניות החדשות בשוק הטלוויזיה בישראל – היא נכנסה לתחום, תחת השם פרטנר tv, בשנת 2017, אחרי כ-20 שנות פעילות בתחום הסלולר, רובן עם המותג אורנג’. בעל השליטה בחברה הוא חיים סבן, אחד מאנשי העסקים המצליחים ביותר והמנוסים ביותר בעולם הטלוויזיה אחרי שבין השאר מכר את עסקי הטלוויזיה שהיו לו בארה”ב לדיסני תמורת 1.7 מיליארד דולר במזומן. שירותי הטלוויזיה של פרטנר בישראל מועברים באמצעות טכנולוגיית Over The Top (כלומר באמצעות האינטרנט ולא בכבלים או בלוויין).

 


מגוון ערוצים, חיבור לנטפליקס ו-Catch Up

פרטנר tv מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות. כך למשל זוהי החברה הראשונה בארץ ששיתפה פעולה עם ענקית הסטרימינג נטפליקס וגם כיום יכולים לקוחות החברה ליהנות מספריית התוכן המגוונת מאוד. חיבור אפשרי אחר לספקית תוכן גדולה שאפשרי כיום הוא ל-Apple TV.

לחובבי הספורט ממתינים בשירות הטלוויזיה של פרטנר הערוצים של ערוץ הספורט (חלקם בחבילות הבסיס וחלקם בתשלום נוסף) וכן הערוצים של ONE. הילדים שבביתם מותקנים ממירים של פרטנר יכולים לצפות בלוגי, בערוץ הילדים, בג’ים ג’אם, בערוץ ג’וניור, בזום, בבייבי, ב-A+ (ערוץ לימודי לבני ובנות ה-4 עד 8) ובערוץ הירו.

כמו כן מתגאה פרטנר בערוץ טדי, שבו משודרים תכנים מקוריים של כוכבי רשת מוכרים. תכנים נוספים מוצעים לצופים במסגרת ה-VOD ועוד אופציה מעניינת היא Catch Up – שירות שמאפשר לצפות בתכנים ששודרו בערוצים השונים במשך השבועיים האחרונים גם בלי להקליט אותם. באופן כללי השירות נשען על טכנולוגיות מתקדמות וכולל גם אפליקציות מובנות (למשל יוטיוב)

 


צפייה מהנה במחיר משתלם

פרטנר tv מציעה מספר מסלולים לבחירתכם – וכדי לעזור לכם למצוא את האופציה המתאימה לכם ביותר אנחנו באתר זולי מרכזים את כל ההצעות. המומחים שלנו מקפידים להתעדכן בהתאם לשינויים בהצעות החברה, כמו גם בשירותי טלוויזיה אחרים. בנוסף אנחנו מיומנים מאוד בביצוע השוואות מושכלות הן של העלות של כל מסלול והן של התמורה הצפויה לכם – כשבחישוב העלויות אנחנו לוקחים בחשבון גם את המחירים בתחילת הדרך וגם את הסכומים שתשלמו בתום השנה הראשונה (שמוצעת תמיד בעלות אטרקטיבית במיוחד).

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760