פרטנר

ב-1997, כששוק הסלולר בישראל נשלט ע”י דואופול (סלקום-פלאפון), פורסם מכרז לבחירה של מפעיל נוסף של שירותי טלפון נייד – והזוכה בו הייתה חברת פרטנר. בשנים הראשונות פעלה החברה תחת המותג הבינ”ל אורנג’, אולם ב-2016 היא מיתגה את עצמה מחדש. פרטנר היא השנייה בגודלה בישראל מבחינת מספר הלקוחות בסלולר, ונחשבת למתקדמת מאוד מבחינת הטכנולוגיות שעליהן מבוססים השירותים שלה.

 


מבחר רחב של חבילות אטרקטיביות

כיום מציעה פרטנר גם שירותי טלוויזיה (דרך המותג פרטנר tv) ואינטרנט (באמצעות 012), אבל הבסיס הוא עדיין קווי הטלפון הניידים. הצטרפות לחברה מאפשרת בחירה בין 3 חבילות שמבטיחות שימוש נוח ובטוח מאוד בסמארטפון.

חבילה אחת היא More Cyber 50GB. היא מתומחרת ב-59.90 ש”ח לחודש וכוללת 5000 דקות שיחה, 5000 SMS-ים, גלישה בנפח 50 ג’יגה, שימוש חופשי בפייסבוק, ווייז, אינסטגרם ו-ווטסאפ, הגנה מפני התקפות סייבר וגם 350 דקות שיחה לחו”ל (ל-42 מדינות).

חבילה יקרה יותר ב-10 ש”ח לחודש היא More Cloud. מסלול זה כולל את כל המרכיבים של החבילה הזולה יותר, בתוספת שירות יקר ערך שנקרא My Box – גיבוי כל המידע שיש בסמארטפון שלכם בענן (עם נפח אחסון של עד 200GB). כמו כן נפח הגלישה הוא 70GB במקום 50GB.

חבילה שלישית שכדאי להכיר היא More Wow. העלות שלה היא 79.90 ש”ח לחודש, והמאפיינים הייחודיים שלה הם שימוש חופשי גם ביוטיוב בנוסף לכל האפליקציות הנ”ל, נפח גלישה של 200GB, ו-500 דקות שיחה לחו”ל במקום 350.

בכל החבילות תוכלו לצרף עוד בני משפחה (עד 7 קווים) ולזכות בהנחות משמעותיות.

 


הדרך הטובה ביותר למצוא את החבילה הטובה ביותר

השוואה בין שלל ההצעות של פרטנר ושל חברות הסלולר והתקשורת האחרות מחייבת בדיקה מעמיקה וניסיון רב. צוות המומחים של אתר זולי אמון על ביצוע השוואות מקיפות, עדכניות ומדויקות, כדי להגיע להמלצות הטובות ביותר עבור כל אחד ואחת בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם. מוזמנים ליצור איתנו קשר, לספר לנו מה חשוב לכם – ואנחנו נעזור לכם להגיע לחבילה האופטימלית עבורכם.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760