חבילת גלישה פרטנר: חסכונות בערימות!

עם כניסת חברות חדשות לתחום הסלולר, המחירים התחילו לרדת, ובהמוניהם. בחירה בהצטרפות לחברת פרטנר, הנחשבת כיום לאחת מחברות התקשורת המובילות בישראל, מאפשרת לכם הנאה מחבילות גלישה נפלאות במחירים שווים לכל נפש.

אתר זול-לי הוא ביתם של הצרכנים הנבונים, וכאן תוכלו לקבל פרטים על חברות התקשורת השונות הפועלות בישראל, ולקבל את הפרטים המלאים. כלומר, הנכונים.


פרטנר מציעה חבילות גלישה שיגרמו לכם לרקוד מאושר!

חברת פרטנר מציעה לבחירתכם שפע חבילות גלישה ושירות. ריכזנו עבורכם את המידע המקיף הנוגע למה שמחכה לכם אם תבחרו בשירותים המוצעים על ידי החברה.

איזו מהירות גלישה אתם מחפשים?

חבילת גלישה פרטנר מאפשרת את הגלישה המתקדמת בדור רביעי (4G).

פרטנר סלולר

החברה מציעה מבחר חבילות נפלאות למכשירים ניידים, במחירים כל כך טובים, שתוכלו לשלוח הודעות ולבצע שיחות בנפח מדהים!

חבילת גלישה פרטנר זמינה בנפח גבוה המאפשר לכם לבחור בין חמישים, ארבעים או שלושים ג’יגה, כולל הצעה לנפח גבוה של דקות שיחה לחו”ל.

 


לא משלמים בגדול על חבילת טריפל

כי בפרטנר תוכלו להתחבר לחבילת טריפל במחיר המדהים של 129 ₪ לחודש. חבילה זו מציעה לכם התקנת קו טלפון ביתי, אינטרנט – כולל ספק ותשתית, וגלישה במהירות נפלאה שעומדת על רמה של עד ארבעים מגה, בנוסף לשירותי הצפייה בטלוויזיה של פרטנר. כן. כולל נטפליקס. כן. בחינם לחצי שנה.

אתם כבר יודעים שאסור להתעלם מהאותיות הקטנות

התחברות לכל חברת סלולר חדשה, כולל בחירה בחבילת גלישה פרטנר, מחייבת את קריאת האותיות הקטנות של חוזה השירות. חשוב שתבינו לכמה זמן מוצעים לכם השירותים האטרקטיביים, היות ובחלק מהחברות מתבצעת העלאת מחירים אוטומטית עם תום תקופת החבילה. לכן, אל תמתינו להפתעות.

עם ההצטרפות לחבילת גלישה פרטנר, הבינו, למשל, מהם התנאים הנוגעים לחריגה מנפח הגלישה, ובקשו לקבל את הפרטים המלאים הנוגעים לחבילת הגלישה בה בחרתם, והנפח שלה. כך, למשל, מה מציעה החברה במקרה של התרחשות האטה במהירות הגלישה, וכיצד משפיע מצב זה על התשלום.

 


אם כבר הפתעות – אז רק לטובה

במילים אחרות, כשאתם מתחברים לחבילת גלישה פרטנר, בדקו היטב את התנאים והפרטים, כולל הפרטים הקטנים ביותר, לפני שתחתמו על טופס ההצטרפות, כך שתוכלו למצות את מלוא זכויותיכם וליהנות מחבילת סלולר מהנה ומשתלמת, שההפתעות בה יהיו לטובתכם בלבד.

בפרטנר גולשים גם בטלוויזיה

חבילת גלישה פרטנר מאפשרת לכם לגלוש באינטרנט גם דרך הטלוויזיה, ולהפעיל את שפע האפליקציות שלכם. כך תהפכו את הטלוויזיה שלכם לחכמה ותוכלו לגלוש דרכה ברשת. וזה אומר הכול: הפעלת אפליקציות, צפייה בסרטוני יוטיוב, או שיקוף מלא של כל מה שנמצא על הטלפון החכם שלכם. כן. הכול פרוש בפניכם על מסך הטלוויזיה.

במספר צעדים קטנים, המסך הקטן הופך להיות המסך הגדול. אז אתם מוזמנים להכין את הפופקורן, להתרווח היטב, ולהתחיל לגלוש כמו שצריך עם חבילת גלישה פרטנר!

נגישות

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il