סקירת חבילות עדכניות של יס

כמעט בטוח ששמעתם על חברת יס יותר מכפי ששמעתם על חברות טלוויזיה בכבלים אחרות, פשוט בשל העובדה שיותר ויותר אנשים בוחרים היום להצטרף ליס.

הפופולריות של החברה גוברת בשנים האחרונות לא רק בזכות החיסכון המשמעותי בחשבונות החודשיים של הכבלים, אלא במיוחד בזכות שירות הלקוחות המצוין, והחבילות המשתלמות המוצעות על ידי החברה, שמתעדכנות בתדירות גבוהה על מנת להתאים כמה שיותר להרגלי הצפייה של פלחי אוכלוסייה רחבים.

חבילות עדכניות של יס מאפשרות לכם לבחור את מגוון התכנים שמתאימים לכם, עם או ללא ספרית VOD, וכל חבילה שתמצאו, תתברר כעסקה טובה, ללא קשר למרכיביה.

רק לשם הדגמה, בואו נראה איזה חבילות מעולות מחכות לכם עם יס

בתהליך השוואת המחירים שלכם באתר זול לי, תגלו חבילות עדכניות של יס, בטווחים מחירים שיכולים להתאים לצרכים שלכם. למשל:

 


חבילת יסוד לילדים עם ערוצים נבחרים נוספים

ערוצי מדע, טבע, סדרות, סרטים, ערוצי בידור, ספןרט, ושירות VODSClassic, בלי תשלום נוסף, כולל ממיר yesMaxTotal.

חבילה זו זמינה בעלות של 169 ₪ לחודש, עם חוזה לשנה, ועלות חדש פעמית של התקנה בסך 99 ₪.

 


מסלול yesUltimate Sport

כחלק מהקפדה על מדיניות של שינוי קבוע במחירי החבילות, תוכלו למצוא את המסלול שכולל ערוצי ספורט ומגוון ערוצים לבחירה, כולל ממיר yesUltra.

החבילה זמינה בעלות של 159 ₪ לשלושת החודשים הראשונים, ולאחר מחיר ההיכרות, מחיר החבילה מתעדכן לעלות של 259 ₪ עם חוזה לתשעה חודשים, ללא עלות התקנה.

 


כל הערוצים שקיימים היום בחברת יס, עם שירות VOD

חבילה זו אינה כוללת את ערוצי ספורט פרימיום, אך כוללת את מגוון הערוצים האחרים של החברה. החבילה מוצעת בעלות של 119 ₪ לארבעת החודשים הראשונים, ואז המחיר מתעדכן לעלות של 199 ₪ למשך שנה וחודשיים, ללא עלות התקנת ממיר.

 


חבילת יסוד לילדים כולל ערוצים בשפה הרוסית וערוצים נבחרים נוספים

כולל ערוצי מדע, טבע, סדרות, סרטים, ערוצי הבידור וספורט, עם שירות VODClassic בלי תוספת תשלום, וממיר yesMaxTotal. החבילה זמינה בעלות של 159 ₪ לשנה, עם עלות חד פעמית של התקנת ממיר בסך 99 ₪.

 


וזה עוד לא הכול

חבילות עדכניות של יס מאפשרות לכם היום להישאר עם החבילה הנוכחית שלכם, אם אתם מרוצים ממנה, אך תוכלו להחליף את הממיר שלכם לממיר MaxQuartro, שנחשב לממיר הכי מתקדם המוצע היום על ידי החברה, בתוספת של שישה ₪ בלבד לחשבון החודשי, וללא תוספת עלות התקנה.

וגם זה עוד לא הכול. אם אתם מצטרפים חדשים ליס, וביצעתם את ההצטרפות שלכם באמצעות אתר החברה, תוכלו ליהנות מצפייה בכל הערוצים ללא הגבלה, בעלות של 29 ₪ לחודש, למשך חודשיים, כולל ספריית VOD והתקנה בחינם!

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il