סלקום tv

עד לשנת 2014 שוק הטלוויזיה בישראל נשלט על-ידי הוט ויס בלבד. בדצמבר של אותה שנה נכנסה שחקנית חדשה לתחום – סלקום tv – ובמידה רבה שינתה אותו באופן משמעותי. בפרט החלה תחרות של ממש מבחינת המחירים של חבילות התוכן השונות, ובנוסף הצפייה מבוססת על טכנולוגיית OTT ולא בכבלים או בלוויין. הממשק של השירות נחשב למתקדם מאוד, ניתן לצפות בתכנים השונים גם על גבי המסך הגדול וגם דרך טאבלטים וסמארטפונים ואפילו ביוטיוב ובאתרים אחרים תוכלו לגלוש עם הממיר החכם של סלקום.

 


מגוון תכנים ומבצעים אטרקטיביים

הבסיס לבחירת שירות טלוויזיה הוא מן הסתם התכנים שמציעה כל חברה. בסלקום tv תמצאו מגוון רחב של אופציות ובהן ערוצי הספורט של צ’רלטון ושל ערוץ הספורט, ערוצי הילדים בייבי, לוגי, הירו, דיסני, דיסני ג’וניור ואחרים, ערוצים ייעודיים דוגמת FOODY או Travel Channel ואפילו ערוץ שמוקדש לדרמות טורקיות, שפע ערוצים בשפה הרוסית, ערוצי סדרות וסרטים וגם את HBO ואת נטפליקס. כמו כן ישנו תוכן שמייצרת החברה בעצמה – למשל הסדרה “משיח” בכיכובו של הקומיקאי המוכשר במיוחד אודי כגן.

מי שמתחבר לטלוויזיה של סלקום זוכה גם לשליטה מלאה בזמני הצפייה בכל תוכנית: הענן של סלקום מאפשר הקלטה עד 50 שעות כולל תוכניות רבות במקביל, ובפיצ’ר 24/7 אפשר לצפות בכל תוכניות השבוע האחרון מכל הערוצים.

עלות המסלול הבסיסי היא 69 ש”ח לחודש ב-3 החודשים הראשונים ולאחר מכן 99 ש”ח לחודש. ניתן להצטרף רק לשירות הטלוויזיה של סלקום וניתן גם לרכוש חבילות טריפל (עם אינטרנט וסלולר) וקווטרו (עם כל הנ”ל + קו טלפון נייח).

 


היום קל למצוא חבילה מנצחת

ההשתכללות וההתרחבות המשמעותית של שוק התקשורת בישראל, ובפרט שירותי הטלוויזיה השונים, יצרו מצב שבו מצד אחד יש לכל אחד שפע אפשרויות בחירה, ומצד שני לפעמים לא קל לדעת איך לבחור. כאן נכנסים לתמונה המומחים של אתר זולי – הצוות המנוסה שלנו בודק את כל ההצעות העדכניות של סלקום tv ושל חברות תקשורת נוספות, משווה ביניהן באופן מושכל גם על סמך העלות וגם על סמך האיכות (הטכנית והתוכנית) ומסייע לכם למצוא את החבילה המתאימה לכם ביותר, במחיר המנצח.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760