סלקום

סלקום היא חברת התקשורת הישראלית הגדולה ביותר. החברה – ששמה הוא חיבור של ההברות הראשונות בביטוי Cellular communication – הוקמה בשנת 1994, כשבתחום הסלולר פעלה רק חברה אחת (פלאפון) כך שהיא זו ששברה למעשה את המונופול והכניסה מימד של תחרות לשוק. ב-2011 קנתה סלקום את חברת האינטרנט נטוויז’ן, שלוש שנים מאוחר יותר נכנסה גם לתחום הטלוויזיה וב-2018 הציעה, בפעם הראשונה בישראל, מסלול קוואטרו שכולל גם סלולר, גם טלפון ביתי, גם אינטרנט וגם טלוויזיה.

 


טכנולוגיות מתקדמות ומגוון רחב במיוחד של אפשרויות

מסלול הקוואטרו מתומחר ב-225 ש”ח לחודש שתמורתם תקבלו 2 קווי סלולר (עם גלישה בנפח 30GB בכל אחד), אינטרנט במהירות של 100 מגה (ספק+תשתית), קו טלפון ביתי ואת שירות סלקום tv. זוהי כמובן רק אופציה אחת מתוך רבות, כשלמשל אם תרצו רק קו סלולר תתבקשו לשלם 39.90 ש”ח בלבד בכל חודש (או 10 ש”ח יותר אם תרצו גלישה בנפח 100GB במקום 30GB).

בתחום האינטרנט מציעה סלקום, שנמצאת בבעלות קבוצת דיסקונט השקעות (ששייכת לתאגיד IDB), גלישה סופר מהירה – שמבוססת על רשת הסיבים האופטיים שפרסה החברה בחלק מהאזורים בארץ. הסופר פייבר של סלקום מאפשר גלישה במהירות של עד 1,000 מגה בשנייה, צפייה בתכנים באיכות 4K בלי הפרעות וחוויית גלישה חלקה מאוד גם כשמשתמשים במספר מכשירים במקביל.

גם בתחום הטלוויזיה באה לידי ביטוי ההשקעה של סלקום בטכנולוגיות חדשניות, ובפרט תוכלו ליהנות מממיר Master Box אנדרואיד 4K TV, שתומך גם בנטפליקס. סלקום tv מצטיינת גם בתחום התוכן, עם אינספור סדרות מהארץ ומהעולם, סרטים ישראלים וזרים, ערוצי ספורט, ערוצים לילדים ועוד.

 


איך להתחבר לסלקום בדרך המשתלמת ביותר?

באתר זולי תמצאו ריכוז של כל החבילות, המסלולים והאפשרויות שמציעה סלקום ללקוחותיה, כולל מבצעים שונים. הצוות המיומן שלנו בוחן באופן קבוע את ההצעות של חברות התקשורת השונות – הן עבור קו טלפון סלולרי, הן עבור אינטרנט מהיר, הן עבור טלוויזיה והן עבור שילובים שונים – ולכן אנחנו יודעים להתאים במדויק חבילת תקשורת לכל צורך. מוזמנים ליצור קשר וליהנות מהצעה משתלמת במיוחד.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760