אינטרנט רימון - בלי תכנים מיותרים, בלי הוצאות מיותרות

אינטרנט רימון היא ספקית שירותי אינטרנט ותיקה המתאפיינת ביתרון ייחודי: סינון של תכנים לא נאותים (אלימות, פורנוגרפיה ועוד) גם מבלי להתקין תוכנות מיוחדות או לרכוש שירות נפרד. בזכות הסינון, החברה פופולרית מאוד במגזר הדתי, וכמובן שגם חילונים שמבקשים ליהנות מאינטרנט “נקי” מוזמנים לנצל את ההצעות של רימון.

 


ניסיון רב וטכנולוגיות מתקדמות

רימון הוקמה כבר ב-2007, ביוזמתו של הרב יהושע שפירא. החברה מציעה רמות סינון שונות, בהתאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח והדגשים החשובים לו, כולל מענה מלא לצרכים הספציפיים של הציבור החרדי בישראל. הסינון עשוי לכלול “רק” תכנים אלימים או פורנוגרפיים, או גם תכנים שבהם מופיעים אנשים בלבוש חלקי וכן תכנים שלא מתאימים לאורח החיים החרדי.

על-מנת לספק את רמת ההגנה המבוקשת, משתמשת אינטרנט רימון בטכנולוגיות מתקדמות. בין השאר מאפשרות טכנולוגיות אלה לכל לקוח לבחור אילו מכשירים יקבלו אינטרנט כשר ובאילו מכשירים לא יתבצע הסינון – כולל טלוויזיות חכמות, קונסולות משחק דוגמת Xbox, מצלמות רשת, וכמובן סמארטפונים, לפטופים, טאבלטים ומחשבים נייחים מכל הסוגים.

אופציה נוספת היא טיימר – שמקנה בקרה מלאה על זמן הגלישה של הילדים (ובעצם גם של המבוגרים…). חשוב להדגיש שכל כלי הסינון וההתאמה לא מאטים את מהירות הגלישה, וכי בזכות הדיוק המרבי שלהם לא נחסמים תכנים שאין בהם בעיה על-פי הגדרת הלקוח.

 


מחירים הוגנים ותמורה מלאה לכסף

עבור שירות שכולל ספק, גובה אינטרנט רימון 55 ש”ח לחודש. עבור בנדל (עם התשתית של בזק) תשלמו בין 89 ל-99 ש”ח בהתאם למהירות הגלישה המבוקשת – שמגיעה לעד 100MB. אופציה מעניינת נוספת של החברה היא “השוק הסיטונאי” – גלישה על התשתית הקיימת בעלות מופחתת, כשהחיסכון עשוי להגיע למאות שקלים בשנה.

 


איך להתחבר לרימון באופן הנכון ביותר?

המגוון הרחב של ההצעות של רימון אינטרנט – הן מבחינת רמת ההגנה על המשתמשים ברשת והן מבחינת התמחור – מאפשר לכם למצוא אופציה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם. הצוות המיומן של זולי יעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר מבחינתכם. באתר תמצאו מידע מעודכן לגבי הצעות החברה, ואם תרצו ייעוץ אישי תוכלו להשאיר פרטים, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

 
Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760