מחירי הצטרפות ליס: השוואת מחירים במקום דעות קדומות

לפני עשר שנים, כשחיפשתם חברת טלוויזיה בכבלים אמינה, לא הייתם צריכים לשבור את הראש יותר מדי. הבחירה שלכם נעה בין הוט לבין יס, וכל אחת מהחברות השתדלה לכוון כמה שיותר קרוב אל הצרכים וההעדפות שלכם.

אבל היום הסיפור שונה לחלוטין ונדמה שכמעט כל חודש או חודשיים נכנסת חברה חדשה לתחום הטלוויזיה בכבלים, כך שגם אם אתם בוחרים להישאר עם יס או הוט, אתם יודעים שזאת בחירה מודעת, במקום ברירת מחדל.

 


יש לכם את כל הנתונים, של כל החברות, וכל מה שנשאר לכם זה לבחור

באתר זול לי תוכלו למצוא את הנתונים המוצעים על ידי כל החברות, כך שתוכלו לבחור בקלות ובמהירות את החבילה שלכם, במונחים של מבצעים משתלמים והשוואת מחירים שאנחנו כבר עשינו בשבילכם, עם כל הנתונים שמוצגים לפניכם בצורה ברורה וקלה, כולל מחירי הצטרפות ליס, להוט, לסלקום, לפרטנר ולכל חברה אחרת שמעניין אתכם לבדוק את המצע שלה.

 


בחרתם יס? בואו נראה מה זה אומר

חברת יס היא חברה ותיקה שעד שנת 2014 המתחרה העיקרית או יותר נכון היחידה שלה הייתה חברת הוט. אבל אז הגיעו כל החברות האחרות שהציעו שירותים וחבילות לא פחות ייחודיים, והחברה נדרשה לתת פייט הוגן, כלומר, להציע תכנים, חבילות ומבצעים שימנעו מכם לעבור אל המתחרים מצד אחד, ולמשוך לקוחות חדשים מצד שני.

אבל מה שהכי חשוב להבין כשמדברים על מחירי הצטרפות ליס, זה לא רק העושר של התכנים, אלא האיכות והייחודיות שלכם. למשל:

  • yesGO קידס עם כל התכנים שילדים לא מפסיקים לצפות בהם.
  • YesGo שמאפשר לכם להתחבר לתכנים הספציפיים שאתם צופים בהם בבית, גם מכל מקום אחר כשאתם בחוץ. למשל כשאתם במכון הכושר או ברגע של הפוגה במשרד.
  • שירותי yesStreamer שמאפשרים לכם לצפות בתכנים שהמקור שלהם הוא במחשב האישי, באינטרנט, במסך הטלוויזיה, או בכל מקום אחר.
  • YesMultiRoom שפירושו צפייה בתכנים שהקלטתם על הממיר המרכזי בבית, דרך ממירים אחרים שממוקמים בחדרים אחרים.

ועד שתגמרו לקרוא את המאמר, אתם יכולים להיות בטוחים שבהנהלת החברה כבר שוקדים על פטנטים והמצאות חדשות שמיישרות קו עם הרגלי הצפייה של היום.

 


כלומר, יס ממשיכה להתמקד באיכות

כשחברות אחרות משקיעות מאמצים על חבילות טריפל ומבצעי תקשורת וטלפונים, חברת יס ממשיכה להתמקד בהתפתחות איכותית בתחום הטלוויזיה בלוויין, בהצלחה מסחררת ובעקביות, כך שכשאתם שואלים את עצמכם מה הם מחירי הצטרפות ליס, אתם שואלים את עצמכם מה אתם מקבלים מבחינת מצוינות, איכות גבוהה ושירות מקצועי, יעיל, מהיר ואדיב.

אבל זה לא אומר שאם החבילה שמעניינת אתכם היא זו שכוללת גם חבילת גלישה באינטרנט וגם קו טלפון, בנוסף לצפייה בטלוויזיה, לא תוכלו לקבל את השירותים האלה ביס. בזכות שיתוף הפעולה עם בזק, החברה מעניקה שירותי טלפוניה ואינטרנט ברמה הכי גבוהה בארץ, כזו שלא ניתן למצוא אצל אף חברה אחרת.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il