מה היתרון בהתחברות לאינטרנט שמבוסס על סיבים אופטיים?

בשקט, בשקט ומבלי ששמנו לב, בשבועות האחרונים בזק השיקה את מיזם הסיבים האופטיים שלה. בימים כתיקונם, היה אירוע שכזה מקבל תשומת לב רבה, שכן מדובר על נקודת ציון היסטורית בשוק האינטרנט של ישראל. חברת התקשורת הגדולה ביותר סיימה את אחד הפרויקטים הגדולים ביותר בתולדותיה, לאחר שהצליחה לחבר 40% ממשקי הבית בישראל לאינטרנט שמבוסס על סיביים אופטיים, לאחר השקעה של מיליארד שקלים.

הדרך להשקה הזאת הייתה ארוכה מאוד ולקחה מספר שנים, אולם עכשיו שאפשר לברך על המוגמר כמובן שהגיע הזמן ליהנות מהתוצאות של התחברות לאינטרנט שמבוסס על סיבים אופטיים שמגיע למהירות של 2.5 ג’יגה לשנייה, המהירות הגבוהה ביותר שמספקת חברה שפרסה תשתיות של סיבים אופטיים.

 


מה לגבי ההתקנה?

או, כאן יש עניין מהותי. בניגוד למתחרים, בזק גובה מחיר גבוה בהרבה מהמתחרות שלה על התקנת סיבים אופטיים, 900 ש”ח לדירה, ו-1800 ש”ח לבית פרטי, זאת מכיוון שעלות החיבור של הסיבים האופטיים למשק בית נחשבת ליקרה יחסית. האם זה משתלם? התשובה היא כמובן שכן.

הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, בזק, כפי שציינו, היא חברת התקשורת הגדולה בישראל, והשירות שהיא מעניקה ללקוחות הינו שירות פרימיום. ומי שמעוניין ליהנות מהמהירות הגבוהה ביותר שיש לסיבים אופטימיים להציע, כמובן שכדי שיתחבר לבזק. כמו כן, אם יוצר עומס על הסיב, בזק היא חברה מספיק גדולה

כמובן שבזק מתקינה רק את התשתית ונדרש גם ספק חיצוני לרשת האינטרנט, שנתון לבחירתו של הלקוח.

 


האם כדאי להתחבר ישירות דרך בזק לשירות האינטרנט שמבוסס על סיבים אופטיים?

זה תלוי בכם. אם ההתקנה של בזק נראית לכם כיקרה יחסית, תמיד ניתן לחפש התקנה עצמאית, ופריסת הסיב יכולה להיות דרך מתקין עצמאי, מכיוון שבכל מקרה מדובר בנכס ששייך ללקוח. אולם, כמובן שאם רוצים את ההתקנה המיטבית ביותר ממומלץ לעשות זאת דרך בזק.

כך גם מבחינת ספק האינטרנט, מי שלא מעוניין במחירים שבזק מציעה ניתן להתחבר לספק אחר שיציע מחירים אחרים ואטרקטיביים יותר, וכן גם ניתן למצוא חברה אחרת שתבצע את פריסת הסיבים. בדיוק בשביל זה ניתן להיכנס לאתר שיימצא לכם את העסקה המשתלמת ביותר.

האתר שמציע את המחירים הטובים ביותר הינו אתר זולי, כך שאם אתם מעוניינים בפריסה של סיבים אופטיים של בזק ומציאת ספק במחיר הטוב ביותר זולי זה האתר המתאים ביותר לכך.

 רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2021 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760