אם אתם לקוחות בזק, אתם מוזמנים להכיר את הנתב החדש של החברה: נתב BE שמאפשר לכם את חוויית האינטרנט הכי מתקדמת בעולם. זהו נתב חדש שזמין עכשיו ללקוחות החברה, ואתם רוצים אותו בזכות ההתאמה לעולם הווידיאו, חוויית גלישה מתקדמת, והתעצמות תחום ה-IOT.

נתב BE בזק אינטרנט מותאם לעולמות ה-Wi-Fi Mesh, ניתן להפעלה בקלות, מנוהל באמצעות אפליקציה ייעודית, וכולל אפשרויות בית חכם והגנת סייבר. הנתב החדש זמין לכל לקוחות החברה שמחפשים אפשרויות גלישה באינטרנט ללא בידול קצב, עם שירות סייבר, ותשתית חזקה, וכל זה בעלות של 12.90 ₪ לחודש.

כל מה שתמיד חיפשתם, בנתב אחד

תפיסת העולם של בזק היא לספק ללקוחותיה חוויית אינטרנט מהירה ואיכותית, ומאפריל 2018, החברה התחילה לשווק את הנתב החדש שמאפשר גלישה רציפה ואיכותית ברשת האינטרנט הביתית.

נתב BE בזק אינטרנט מעוצב בסגנון חדשני שמאפשר למקם אותו במרכז הבית, והוא מאפשר שימוש ידידותי ופשוט להפעלה שוטפת.

וזה עוד לא הכול

בזק מתגאה בפיתוח העצמאי של הנתב החדש, הנחשב למתקדם מסוגו בעולם, ואם אתם מחפשים ראוטר שלא מקרטע ושעובד חזק ומהר בלי השבתות או “נפילות”, זה הנתב החדש שלכם, וזה מה שהוא מציע:

Wi-Fi חכם. שמאפשר לנתב להתחבר ביעילות ובאופן אוטומטי לכל מכשיר אלחוטי בבית, לאחת משתי רשתות ה-Wi-Fi בנתב, בתדר 2.4 או חמש ג’יגה הרץ, מה שמאפשר אופטימיזציית גלישה איכותית רצופה, תוך ברירה אוטומטית של אחד משני התדרים, לפי הצורך.

מה שמאפשר גם תמיכה מקבילה במכשירים רבים שמחוברים לרשת הביתית. כמו למשל:

  • טלפונים חכמים.
  • מחשבים ניידים או נייחים.
  • טלוויזיה חכמה.
  • טאבלטים.
  • קונסולות משחקים.
  • וכל המכשירים האחרים שתרצו לחבר לנתב החדש.

12.90 ₪ לחודש בשנתיים הראשונות

כן. מה ששמעתם. בתום השנתיים הראשונות מרכישת נתב BE בזק אינטרנט, הוא יהיה זמין בעלות של 19.90 ₪ לחודש.

אם יש לכם נתב של בזק, אתם יכולים לשדרג אותו לנתב החדש בעלות חד פעמית של 99 ₪, ואז לעבור למסלול התשלום האטרקטיבי החדש.

ומה השורה התחתונה פה?

נתב BE בזק אינטרנט הוא מכשיר חכם שמאפשר לכם קפיצת דרך מתקדמת לניהול חיים אינטרנטיים בביתכם. אסטרטגיה זו ממשיכה את גישת החיים החכמים שהיא הקו המנחה של החברה, ומהווה פתרון מושלם לבתים ישראלים מתקדמים שמחוברים לשימוש רצוף בתכני וידיאו שצורכים רוחב פס בהיקף גבוה, וזקוקים להגנת סייבר קבועה.

לדברי בכירים בהנהלת בזק, הנתב החדש מסמל את חוד החנית ברמה בינלאומית מבחינת חווית משתמשים וטכנולוגיות גלישה משודרגות. שימוש בנתב BE בזק אינטרנט מאפשר לגולשים, בכל המכשירים, לקבל איכות ורציפות גלישה בקצב אופטימאלי.

כי זהו עידן של “חיים מחוברים” והבתים הופכים היום להיות יותר ויותר חכמים, מה שמוביל לצורך בפיתוח ציוד מתקדם שתואם את הקדמה הטכנולוגית.

נגישות