צלחות הלוויין של יס מאפשרות לצרכנים חוויית צפייה במגוון ערוצים וחבילות שמתאימות לכל הרגלי הצפייה. אפשרויות הבחירה עשירות ואתם מוזמנים לבחור את החבילה שמתאימה לכם.

כי אם יש משהו שצרכנים ישראלים לא אוהבים זה לשלם על חבילות טלוויזיה שאין להם צורך בהם, ולכן הרעיון של חבילות יס הוא לאפשר ללקוחות החברה לבחור מה הם רוצים לקבל בטלוויזיה בכבלים שלהם:

1. לשלם עבור כל הערוצים, כולל תכני ה-VOD, עם האפשרויות המתקדמות של “במיוחד בשבילך” שמציגים תכנים שהצופים נוטים לצפות בהם.

2. אפשרויות “הרצה לאחור”.

 3. הקלטה של בין שניים לארבעה ערוצים במקביל, בהתאם לממיר שבחרתם.

4. חבילה מצומצמת שמותאמת להרגלי צפייה בסיסיים של חמישה עד שישה ערוצים בלבד, במחיר נמוך.

נשמע נהדר, לא?

כי הנקודה היא כזו: חבילות יס מאפשרות לכם לקבל בדיוק את מה שאתם מעדיפים, וגם לשלם בהתאם, אבל ללא קשר לבחירה בחבילה המועדפת עליכם, תמיד תהיו מחוברים לחברת הלוויין המתקדמת בארץ. התכונות המשותפות לחבילות הן התאמה להרגלי הצפייה של המנויים. לא יותר ולא פחות.

חברת יס היא חברת הלוויין הגדולה ביותר בארץ והיא מעדכנת את השירותים והחבילות שלה באופן קבוע. לכן חשוב להיכנס לאתר זול-לי מדי פעם, להציץ בעדכונים ובחידושים, ולבחור את החבילה המתאימה לכם, או לשדרג את החבילה הקיימת שלכם. למשל:

חבילה בסיסית מורחבת. שכוללת את רשימת הערוצים המלאה, חבילות יס מורחבות, וערוצי פרימיום.

חבילת יסוד. שלושה מסלולי חבילות יסוד לבחירתכם, אם את מעוניינים בחבילות שכוללות תכנים בסיסיים ומצומצמים.

ציוד ושירותים. בתוספת מחיר, תוכלו לקבל שירותי התקנה, שירותים נלווים, ומגוון מוצרים.

אז תגידו כן לרגעים קטנים של אושר

כי אם יש לכם תקציב הדוק ביותר, למשל, וכבר שקלתם לוותר על טלוויזיה בכבלים, כי במאזן ההוצאות החודשיות שלכם הגדרתם את הטלוויזיה בעמודת ה’מותרות’, אתם מוזמנים לסדר מחדש את הטבלה שלכם. במציאות של היום, חבילות יס מתאימות לכל העדפה ולכל תקציב. אלו הם רגעים קטנים של אושר, שאין סיבה לוותר עליהם.

השוואת המחירים בין מה שאתם משלמים היום לבין מה שאתם רוצים או יכולים לשלם, לוקחת כמה דקות בלבד. הטבלאות המוצגות באתר ברורות ומכילות את כל התנאים והפרטים הנוגעים לכל חבילה שיכולה להתאים לכם.

אז אם חשבון הכבלים הנוכחי שלכם אינו משרת יותר אל האינטרסים שלכם, יתכן שתמצאו הצעה טובה יותר, וחבילה או עסקה שמתאימה יותר לצרכים ולאפשרויות שלכם.

ומה השורה התחתונה פה?

חבילות יס מתוכננות כמגמת שיפור קבועה. כלומר, החברה מקפידה לשפר את התכנים, להציע חבילות ותכנים ידידותיים לצרכנים, מתוך מטרה לשמור על תחרות הוגנת.

גלישה באתר זול-לי מאפשרת לכם להבין בדיוק על מה אתם משלמים לפני שאתם בוחרים בחברת כבלים, ולפני שאתם מתחייבים לשירותים חדשים. ההשוואה לוקחת כמה דקות, אבל התמונה הגדולה ברורה, ויתכן מאוד שתוכלו לחסוך באופן משמעותי בחשבונות הכבלים החודשיים שלכם.

נגישות