אין לכם שום צורך בטלפון חכם, ואתם מאמינים בכל ליבכם שאתם לא צריכים להוציא כסף על מכשיר משוכלל. אבל הנכדים שלכם אינם מצליחים להתחבר לגישת חיים נחרצת זו ורוצים להתקשר אליכם או לחבר אתכם לאינטרנט, אתם יודעים, כדי שתהיה לכם נוכחות.

הם מציעים לתת לך מכשיר טלפון, או קונים לך אותו במתנה לקראת החגים, אבל המכשיר הפיזי הוא הדאגה האחרונה שלכם. אם אתם משתמשי סלולר סרבנים, אתם צריכים להתחיל את השימוש בטלפון שלכם, עם השוואת מחירי סלולר, על מנת למצוא את החבילה המשתלמת ביותר וחשוב מכך, המתאימה במדויק, או לפחות הכי קרוב, לצרכים שלכם.

האפשרויות הראשונות האהובות

אם אתם לא מצליחים להבין מה ההבדל בין כל חבילות הסלולר המוצעות לכם על ידי החברות השונות, באתר זול-לי תוכלו לבצע את הבדיקה הראשונה שלכם, ולהבין מה מציעה כל חברה.

באתר תוכלו להשתמש באפשרות החיפוש ולהקליד בה את שם החברה האהובה עליכם, שהיה לכם ניסיון טוב איתה, ולקבל הצעות מחיר שונות. לדוגמא, תוכלו לקבל חמש הצעות מחברה אחת, ולבצע השוואת מחירי סלולר המוצעות על ידי אותה חברה.

לקבלת טיפים נוספים, צרו קשר עם המומחים באתר על מנת להבין איך לנווט את תוצאות החיפוש שלכם ולרכוש את החבילה המשתלמת ביותר.

חבילות משתלמות במחירים זולים

ברוב המקרים, אתם יודעים כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על חבילת סלולר. לכן החיפוש שלכם צריך להתמקד בעלויות שסובבות את התקציב שלכם. התוצאות שתקבלו יגיעו ממספר חברות ובשלב הבא יהיה עליכם לבחון את האפשרויות המוצעות בכל חבילה ולהחליט אם ההצעה תואמת את אורח החיים שלכם ואם אכן תנצלו את כל האפשרויות בחבילה.

שווה לשקול את החברה שיש לה את ביקורות הגולשים הכי טובות, כמו גם לקרוא בעיון את הביקורות הפחות טובות ולהחליט אם התרחישים המוצגים בהן רלוונטיים אליכם.

השוואת מחירי סלולר מאפשרת לכם לשלם על חבילה בהתאם ליכולותיכם הכלכליות, לכן חשוב לבדוק היטב את כל ההצעות באתר, כולל ההצעות שאינן רלוונטיות עבורכם, סתם בשביל שיהיה לכם מושג כללי לגבי ההצעות השונות, וכדי שתוכלו להשוות ביניהן לבין החבילה אותה בחרתם.

חשוב להבין מה אתם הכי צריכים בחבילת הסלולר שלכם

לדוגמא, יתכן שהחבילה אותה בחרתם מציעה אפשרויות שיחה לחו"ל, ואופציה זו מעניינת אתכם, כי הילדים שלכם גרים בחו"ל ואתם מחפשים שיטות מוזלות לשוחח איתם בתדירות גבוהה.

עכשיו כל שנותר לכם לחפש הוא מה מציעות כל החברות האחרות לגבי שיחות לחו"ל, היות וזהו הפרמטר העיקרי המעניין אתכם בחבילת הסלולר שלכם, ויתכן שאצל חברה אחרת תמצאו הצעה שמתלמת יותר.

בשלב הבא חשוב לבדוק את משך ההטבה ופרק הזמן לחבילה המוצעת. חלק מהחברות מפרסמות חבילות שנשארות בתוקף לשנה בלבד, בעוד שאחרות מציעות חבילות שנמשכות שנתיים ואף שלוש שנים.

נגישות