לאחר ששכחה סערת ההתלהבות מהחבילות האחרונות של 012 מובייל, ואם חשבתם שהחברה הגיעה לשיאה ולא תוכל עוד להציע מחירים או חבילות שיעפילו על התכניות המעולות שכבר רכשתם, אתם מוזמנים לחשוב שוב.

הצטרפות ל-012 מובייל משתלמת היום יותר מתמיד, והחברה משיקה תכנית חדשה ללא הגבלה, לאנשים שמעוניינים לקבל תמורה גבוהה יותר למחירים שהם משלמים על הטלפון הסלולארי שלהם, בשיעורים זולים יותר, כמובן.

בלי טריקים ובלי שטיקים

שלא בדומה לתוכניות מובייל אחרות, עם 012 תוכלו לקבל את החבילה המותאמת בדיוק לצרכים שלכם, כולל נטפליקס, גלישה מהירה ושיחות לחו"ל. בלי אותיות קטנות מכשילות ובלי עמלות שאינן מובנות.

עם הצטרפות ל-012 מובייל תוכלו להיות מחוברים לאינטרנט בכל מקום, במהירות גלישה גבוהה שאינה מוגבלת. תוכלו לנצל את האפליקציה של החברה על מנת להתעדכן בהצעות השבועיות, כגון מחירים מוזלים של מבצעים חדשים.

למה מגיע לי כל הטוב הזה?

אם אתם עדיין מהססים, ולא בטוחים למה דחוף לכם להצטרף, עוד היום, ל-012 מובייל, קבלו את הסיבות המובילות:

  • עדכונים בפייסבוק למשך שמונים שעות..
  • משלוח וקבלת 32 אלף מיילים.
  • ארבע שעות צפייה בסרטים ובסדרות.
  • שיחות בסקייפ למשך 36 שעות.
  • שיתוף כ-12 אלף סרטונים ותמונות באינסטגרם.
  • קבלת ומשלוח כשמונה מיליון הודעות ווצאפ.

וחכו, עוד לא סיימנו. הצטרפות ל-012 מובייל אינה כרוכה בהתחייבות, ואם התחרטתם, תוכלו לבטל את ההצטרפות שלכם בכל עת. כך שאין שום תירוץ לא לנסות את העולם הזה, שכולו טוב.

ועדיין לא נאמרה המילה האחרונה

למרות שזה אולי נראה כמו ההצעה האחרונה של החברה, התכניות לשנת 2018 רחוקות מלהסתיים. 012 שומרת על עוצמה גבוהה יותר של צפייה בשידורי טלוויזיה וסרטים, מבלי לשנות את המחירים.

התכנית החדשה של הצטרפות ל-012 מובייל מיועדת להתחרות עם הצעות אחרות של גלישה ללא הגבלה. התכנית מציעה תכונות צפייה בתכני טלוויזיה, מוסיקה וסרטים באיכות HD, כולל צפייה בכל השידורים החיים של הטלוויזיה.

השתכנעתי! איך אני מצטרף?

הצטרפות ל-012 מובייל אפשרית לאחר עיון בהצעת החבילה המתאימה לכם באתר זול-לי, מילוי הפרטים שלכם, ושליחת הבקשה להצטרפות. היכנסו לעמוד הבית ובחרו את התכנית המשתלמת ביותר מבחינתכם.

גם אם אתם מחוברים היום לאחת החברות האחרות, תוכלו לבצע את הניוד בתהליך קל ופשוט, הכולל את ניתוק המנוי הקיים והקמתו מחדש בחברת 012 מובייל, עם הנפקת SIM חדש, כולל ההגדרות השונות החדשות שלו. התשלום הוא באמצעות כרטיס אשראי של בעל הכרטיס.

בשורה התחתונה: מתחברים לעולם שפוי של מחירים

התכנית היא אפשרות שמתאימה לאנשים שמחפשים לחסוך כסף בחשבונות הטלפון שלהם, אך עדיין ליהנות מאפשרויות נרחבות של צפייה בתכנים.

זוהי תכנית מובייל שפויה והגיונית, ללא תוספת תשלומי אגרות משתנים, ועם חיסכון משמעותי מדי חודש.

נגישות