היום, כשיש כל כך הרבה אפשרויות בבחירת חבילת טריפל, הצרכנים יכולים לבחור בין מגוון אפשרויות המוכתבות, לטובתם, על ידי התחרות הגבוהה בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית שהולכת וגוברת בתקופת השיא של מהפכת הטלוויזיה.

השינויים מאפשרים להתחבר לחברות שמציעות שירותי טריפל שמעניקים טווח מחירים בגמישות גבוהה, רחבה והגיונית הרבה יותר מכפי שהתרגלנו לשלם בשנים קודמות. כלומר, אין יותר מצב שבו תשלמו קרוב לארבע מאות ₪ מדי חודש עבור טלוויזיה בכבלים, ועוד מאתיים ₪, פחות או יותר עבור השימוש בטלפון, ועוד מאה ומשהו שקלים עבור הגלישה באינטרנט. לא עוד.

חבילות הטריפל של היום מיועדות לפתור מצבים סבוכים אלו, ועכשיו כל מה שנשאר לכם זה רק למצוא את החבילה הכי משתלמת, או יותר נכון להשוות בין כל ההצעות.

מה שיש בפרטנר, שאין בחברה אחרת

תהליך ההשוואה יגלה לכם כי הצטרפות לפרטנר טריפל היא בחירה מנצחת, שכן השירותים המוצעים על ידי החברה מתאימים להרגלי הצפייה שלכם.

לכן כל מה שנותר לכם הוא לבדוק את רשימת התכנים המוצעים, להפנים טוב טוב שאף חברה אחרת לא מציעה, כחלק מהשירותים, צפייה בתכני נטפליקס, להבין מה אתם מקבלים בחבילת הטלפון והאינטרנט, ופשוט לעבור לחברת פרטנר, ולקבל חבילת טריפל שמתאימה לצרכים שלכם.

הצטרפות לפרטנר טריפל מציעה לכם ליהנות ממגוון עשיר של ערוצים, כולל ערוצי הלייפסטייל והבידור, ערוצי ילדים, ערוצים בינלאומיים, ערוצי ספורט, טבע, דוקו, ריאליטי ושפע תכנים אהובים אחרים.

גולשים, משוחחים וצופים – בבת אחת ובמחיר מעולה

אם אתם מהטיפוסים האלו, שאוהבים לשבת על הספה בסוף היום, לזפזף בין הערוצים, תוך כדי שאתם גולשים באינטרנט ומשוחחים או מתכתבים בטלפון, המחיר המעולה של פרטנר מתאים לכם בדיוק.

הממיר המוצע על ידי חברת פרטנר הוא אנדרואיד TV ומשדר בטכנולוגיית K4, כולל גישה ליישומים של גוגל פליי, עם הורדת יישומים שמתאימים לטלוויזיה, או משחקים שונים, דרך הממיר. השירות של חברת פרטנר מאפשר לכם לצפות בתכנים מכל מקום באמצעות סנכרון עם הטלפון החכם או הטבלט שלכם, כולל צפייה בתכני VOD או התכנים שהקלטתם.

נטפליקס. כבר אמרנו?

השימוש בממשקים המוצעים לכם על ידי חברת פרטנר הוא פשוט להבנה ונוח לשימוש. הממיר כולל שלט קל להפעלה, ושפע התכנים לצפייה, שעדיין לא ראיתם, כולל מגוון ענק של סרטים וסדרות. אלא שגולת הכותרת של הצטרפות לפרטנר טריפל היא האפשרות לצפות, במשך חצי שנה, בתכני נטפליקס, ללא תוספת עלות.

גם ספריית ה-VOD שלנו עשירה וכוללת מגוון קטגוריות, כמו למשל סדרות ישראליות, סדרות בינלאומיות, סרטים, מגוון תכנים לילדים, והשירות הייחודי של Catch Up, שמאפשר לכם לצפות בתכנים ששידרתם עד לפרק זמן של שבועיים לאחור, בהתאם לתכניות שמעניינות אתכם.

זוהי אפשרות התנהלות נוחה ביותר, שכן כל התכנים נשמרים על הענן ואין צורך יותר לזכור להקליט או לעבור מדי יום על הערוצים כדי להקליט את התכניות שלכם.

נגישות