מציאת חבילת הסלולר הטובה ביותר אינה צריכה להיות משימה מורכבת. באתר זול לי, ניתחנו עשרות חבילות שיעזרו לכם למצוא את השירות שמציע את הערך הטוב ביותר, בין אם אתם מחפשים תכנית משפחתית, תכנית למשתמש יחיד, או תכנית עם טונות של נתונים.

כדי למצוא את החבילה המתאימה לכם, או את החברה שמציעה את התנאים הטובים ביותר עם הצטרפות לחבילת סלולר, חשוב לבדוק אם השירות כולל הזרמת תכנים ללא הגבלה מתוך יישומים נבחרים, ומהו גובה התשלום החודשי הנדרש, בהשוואה למחירים המוצעים על ידי חברות אחרות.

בעולם מושלם, הייתם מקבלים תקופת ניסיון ללא תשלום למשך חודש

אבל אנחנו חיים בישראל, ורגילים לשלם עבור כל פיסת אוויר שאנחנו נושמים. לכן חשוב לבדוק אם המוצעים לכם בחבילת הסלולר, כמו למשל אפשרות לקבל מטען חדש, דמי ביטוח נגד תקלות, אובדן או גניבה, תשלום חודשי חסכוני בגין מהירויות גלישה, תשלום עבור שירותים אוטומטיים המוצעים על ידי החברה, ושירות לקוחות ידידותי ונוח, כולל שירות מקוון.

תכנית כזו מציעה בשורה לצרכנים, במיוחד אם היא מאפשרת לכם לשנות את החבילה מחבילת יחיד לחבילה משפחתית, אם וכאשר יגיע הזמן.

הצטרפות לחבילת סלולר במסלול משפחתי

משפחות יכולות, במקרים רבים, לקבל יותר עבור הכסף שלהן עם הצטרפות לחבילת סלולר משפחתית, לפחות כל עוד הם נשארים ביחד.

לשם ההמחשה, חקרנו את המחיר המוצע על ידי מספר חברות למסלול משפחתי המונה ארבעה נפשות, כולל מחיר לכל ג'יגה והעלות החודשית לאדם, לא כולל ביטוח ואת המחיר של מכשירי הטלפון, אם תבחרו לרכוש אותם בחברה. לכן חשוב לבדוק את המסלולים המשפחתיים שהתנאים והמחירים שלהם מפורטים באתר, כדי לבחור את החבילה המתאימה לכם.

בחבילות משפחתיות, נושא השירות, למשל, חשוב במיוחד שכן נציגי שירות מקצועיים ומיומנים יוכלו להבין ולהכיר מקרוב את צרכי המשפחה ולהציע את השירותים המתאימים לתנאי השימוש שלהם.

השירות מעל הכול

אם אתם לקוחות חדשים של חברה סלולרית, חשוב שתבדקו, לפני הכול, את נושא השירות בחברה. לעתים, ההבדל בין שירות מקצועי לשירות רשלני הוא עשרות שקלים אותם אתם משלמים מדי חודש, ללא תמורה הוגנת.

חשוב לא פחות להבין מה מציעה חבילת סלולר שכוללת הזרמת וידיאו, האם היא מוגבלת לתכנים מסוימים, איך ניתן להתאים את מהירויות הגלישה, ומהם הנתונים החשובים אותם כדאי שתדעו לפני שתצטרפו. כמו למשל, כמה עולה לכם לצפות בתכני וידיאו במסלול שבחרתם. כשאתם שואלים את נציגי השירות את השאלות האלו, הקפידו לקבל תשובות ברורות שמגובות בכתב.

והמונח האהוב מכל: ללא הגבלה

כמו שאנחנו אוהבים שהמוטו המרכזי בחופשות שלנו הוא "הכול כלול", כך חשוב לנו במיוחד לבחור מסלול הצטרפות לחבילת סלולר שמציע מגוון אפשרויות בלתי מוגבלות.

צוות אתר זול לי בחן עבורכם את המסלולים המוצעים על ידי החברות המציעות שירותים 'ללא הגבלה', על מנת להבין כמה אתם משלמים באמת על שירות בו כמעט הכול כלול במחיר אחד, ומהם המאפיינים בשירות זה למשתמשים יחידים לעומת מסלולים משפחתיים. הנתונים לפניכם. השוו בחכמה את המסלולים בהם תבחרו.

נגישות