אחת השאלות המהותיות המנחות חברות טלוויזיה בכבלים בכלל, וצופים רבים בפרט, היא הכדאיות של חבילת טריפל.

ראשית חשוב להסיר מספר נקודות הנחה ראשוניות כלליות וגורפות: לא כל חברות הטלוויזיה נוצרו שוות, לא כולן הוקמו במטרה לעשוק צרכנים תמימים שכל מבוקשם היה לצפות מדי ערב בכמה פרקים של "חברים", ולא כולן, שימו לב, מפרסמות נתונים שגויים (כן, בואו ניתן להן את הספק. וניצמד למילה 'שגויים') עם שירות כל כך גרוע שתעדיפו לא לבחור בשום חברה.

ועכשיו, שהורדנו מהלב את מועקת ההכללות הבסיסיות, בואו נבחן את המצב לאשורו

הצטרפות לחבילת טריפל יכולה להיות עסקה משתלמת ביותר, לאנשים שמבקשים טווח נרחב לבחירה בין הערוצים בהם הם צופים, שיש להם העדפות צפייה מוגדרות ביותר, צורך בתשתיות אינטרנט פעילות, ומספר מכשירי טלוויזיה שמפוזרים בין החדרים בבית. הבנת שיקולים אלו תאפשר לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

אם אתם מבולבלים מהנתונים ולא יודעים באיזו חברה לבחור, התמקדו בצרכי הצפייה, הגלישה והשימוש שלכם בטלפון. חלק מהחברות מציעות מגוון עשיר של תכנים אך אלו אינם מתאימים לכל הגילאים, והן מתעלמות מחובבי הספורט. חברות אחרות מתמקדות בסדרות מקור אך מגוון התכנים שלהן כל כך עשיר, עד שהתשלום בהתאם, ולא בטוח שיהיה כדאי לכם לשלם מאות ערוצים כשבפועל אתם צופים בשבעה ערוצים בלבד.

הצטרפות לחבילת טריפל מוזלת: מתי היא יכולה להתאים?

כשהמטרה שלכם היא לחסוך בהוצאות החודשיות של כלכלת הבית, או כשאין באפשרותכם לשלם עלויות גבוהות על שירותים בסיסיים של צפייה בטלוויזיה, גלישה באינטרנט ושירותי טלפון.

אם אתם צופים בערוצים הממשלתיים בלבד, עדיין תוכלו לשדרג את חוויית הצפייה שלכם עם הצטרפות לחבילת טריפל משתלמת. למה כדאי לשדרג? כי גם אם אינכם צופים נלהבים של תכני כבלים, אתם עדיין משתמשים באינטרנט על מנת לקרוא את המאמר הזה, ועדיין מחזיקים בטלפון נייד או קווי שהשירותים עבורם יכולים לעלות לכם הרבה פחות.

כשהמטרה היא להפחית את עלויות הצפייה בטלוויזיה, ועדיין לשלם מחירים מוזלים על אינטרנט וטלפון, הצטרפות לחבילת טריפל יכולה להתאים.

השוואת מחירים תעשה לכם סדר בבלגן

חלק מהחברות מאפשרות לכם לקבל את כל השירותים האלו בחשבונית אחת, כך שלא תמצאו את עצמכם מבולבלים ממפל החשבוניות שנוחתות בתיבת הדואר הפיזית או האלקטרונית שלכם, ובעיקר תוכלו ליהנות מהאפשרות לקבל את השירותים מחברה אחת בלי לנסות להבין איזו חברה מציעה את השירות לו אתם זקוקים.

אצל חלק מהחברות התשלום עבור שירותי האינטרנט יהיה זול משמעותית ביחס לתשלום עבור שירותי הטלוויזיה, וחברות אחרות מציעות תנאים משתלמים יותר של הצטרפות לחבילת טריפל, המיועדת לאנשים שמחזיקים במספר ממירים בבית. לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים יסודית לפני הבחירה בשירותי חברה אחת, להבין היטב את הצרכים האישיים, ולבחור בהתאם.

נגישות