המגוון עצום והתחרות גדלה בהתאם מחודש לחודש ומשנה לשנה, ומי שמשלם את המחיר האמיתי הוא הצרכן שכל מבוקשו היה ליהנות מכמה דקות של אושר בסוף יום עבודה, ולצפות בתכנים האהובים עליו. חברות הכבלים משיקות מגוון מסלולים אטרקטיביים וחדשים מתוך ניסיון להעפיל על השירותים אותם מציעות החברות הקיימות.

גם המחירים נראים בירידה הדרגתית אך קבועה, אלא שחשוב לתת את הדעת על מה בדיוק משלמים עם הצטרפות לחבילת טלויזיה. כלומר, מה כוללת החבילה עליה אתם משלמים, כמה ערוצי סרטים מוצעים לכם, האם החבילה כוללת או לא כוללת תכני ספורט, וכמה ערוצים מהם, אילו ערוצי סדרות ממתינים לכם ומהם הערוצים עליהם תתבקשו לשלם מחיר מיוחד ונוסף.

חברות הכבלים משקיעות מאות אלפי שקלים במסלולים חדשים מתוך מטרה לענות על טווח נרחב של הרגלי הצפייה של לקוחותיהן, ומדי שנה הן משיקות תכניות המציעות מסלולים מתקדמים.

רוב המסלולים תקפים לשנה וחצי לפחות

וברוב המקרים הנהנים העיקריים הם המצטרפים החדשים. כלומר, אם אתם כבר לקוחות של החברה במשך מספר שנים, לא בהכרח תיהנו מההטבות המוצעות ללקוחות שזה עתה חתמו על הצטרפות לחבילת טלויזיה.

לצד המסלול המציע צפייה בתכני אינטרנט, חלק מהחברות מציעות גם הצטרפות לחבילת צפייה מקוונת, כגון נטפליקס וסטינג TV. המסלולים משתנים ותוכלו לקבל את אפשרויות הצפייה הנחשקות האלו למשך חצי שנה או פחות, ולאחר מכן לשלם עבורם תשלום סמלי.

למסלולים אלו יכולים להצטרף גם לקוחות קיימים ובחלק מהמקרים גם צופים שאינם נמנים על שירותי החברה, באמצעות אפליקציות שמחוברות למחשב, לטלפון, לסטרימר אנדרואיד או לטלוויזיה החכמה.

או שאפשר לבחור חבילת תכנים מצומצמת ולסגור עניין

כמעט כל חברות הכבלים מציעות ללקוחותיהן שירות שנקרא מסלול פשוט בעלות נמוכה באופן משמעותי, שכולל את חבילות הבסיס המוצעות על ידי החברה, ולעתים גם שירות VOD מצומצם.

מסלולי הצטרפות לחבילת טלוויזיה בגישה זו מאפשרים לכם לשלם עבור התכנים בהם אתם צופים בלבד, ומאות הערוצים האחרים אותם מציעה החברה, שעליהם אתם מתבקשים לשלם, אך לא בהכרח צופים בהם, ייסגרו. ברוב המקרים, אפשרות זו כוללת חלק מערוצי הפרימיום, כולל ערוץ ילדים ללא תוספת תשלום.

במילים אחרות, אם אין לכם עניין ממשי בתכני ה-VOD, אין סיבה שתשלמו עשרים ₪ נוספים עבור השירות.

תשלום עבור ממירים מתקדמים

במסלולים החדשים המוצעים עם הצטרפות לחבילת טלויזיה, תוכלו לקבל גם ממיר מקליט ברמת HD ללא תוספת תשלום, במיוחד אם אתם זקוקים למספר ממירים לטלוויזיות רבות ברחבי הבית. ואם אתם מצטרפים חדשים, העסקה תכלול, ברוב המקרים, גם הצטרפות לשירותי ה-VOD. כל חברה מקפידה על מגוון ערוצי ילדים ללא תוספת תשלום או בעלות מינימלית.

עקב התחרות הגבוהה, ובניגוד למצב שהיה קיים בעבר, חברות רבות מציעות היום תשלום זהה למצטרפים חדשים וקיימים. והרווח הוא כולו שלכם. תוכלו ליהנות ממבצעים מוזלים ולצפות בכל התכנים האהובים עליכם. ברוב המקרים, הצטרפות לחבילת טלוויזיה אינה כרוכה בתשלום נוסף, והחבילה מוצעת לפרק זמן משביע רצון של שנה וחצי לפחות.

בשורה התחתונה: חיסכון היא מילת המפתח בבחירת הצטרפות לחבילת טלויזיה

לא עוד חשבונות מרקיעי שחקים עבור ארבעה עד שבעה ערוצים בהם אתם צופים בממוצע. המסלול האהוב עליכם יכול להיות זמין, אם תקפידו לבצע השוואת מחירים, במחיר שמתאים לכם. חברות הכבלים מתגברות היום גם את מערך השירות שלהם ולעתים עומדים לשירותכם למעלה ממאה נציגי שירות, כולל התקנה בבית הלקוח.

כי זה עולם תחרותי וחברות חדשות נכנסות לעולם הכבלים בתדירות של כמעט אחת לחודש. זהו עידן של שינויים תכופים ומואצים, והחברות שמציעות את התנאים המשתלמים ביותר בהצטרפות לחבילת הטלויזיה שלהן, הן המרוויחות. אז בעולם של טלוויזיה רב ערוצית, על תתפשרו על שירות שהוא פחות ממעולה.

נגישות