הצטרפות לבזק אינטרנט

כבר עברתם בין כמה חברות כבלים, השוויתם בין כל החבילות, המחירים וההצעות, למרות שעמוק בפנים אתם יודעים שיש רק חברה אחת בארץ שאין לה מתחרים מבחינת איכות השירות, מהירות הגלישה וכמעט אפס תקלות.
הצטרפות לבזק אינטרנט, מבחינת צרכנים רבים, היא ברוב המקרים האפשרות היחידה הנכונה. כלומר, לאנשים שרוצים ליהנות מגלישה מהירה חסרת תקלות ושירות לקוחות מהיר, יעיל, אדיב ומקצועי.
בזק משאירה אחריה אבק בסקרי שירות בעולם האינטרנט, ולכן חשבנו שאם כבר אתם מבצעים השוואות מחירים וחבילות, כדאי שתדעו כמה עובדות חשובות על תשתיות האינטרנט של בזק.

 


תשתית אינטרנט אישית

בכל הנוגע לתשתיות, היתרון החשוב ביותר שמגיע עם הצטרפות לבזק הוא קבלת תשתית אישית. כלומר, החיבור שלכם אינו קשור לשכנים, מה שמשפיע ישירות על קצב הגלישה הגבוה.

 


תשתית VDSL איכותית בניגוד לתשתיות אינטרנט שתופסות "טרמפ" על תשתיות אחרות

חברת בזק מפעילה תשתית אינטרנט מהיר (VDSL) שידועה באיכות וביציבות הגבוהה ביותר שקיימת היום בתחום התקשורת, ומסיבה זו חברות תקשורת בינלאומיות רבות משתמשות בה. טכנולוגיה זו מבוססת על תשתית NGN אשר מספקת שירותי תקשורת על סיבים אופטיים שנפרסים בקרבת ביתכם.
בתהליך ההשוואה שלכם באתר זול לי, תגלו שחברות אחרות מציעות תשתיות מוגבלות יותר, שכוללות גם שירותי טלוויזיה וטלפון, מה שמאט באופן משמעותי את איכות ומהירות הגלישה.

 


נמצאים בכל מקום בארץ

חברת בזק פרשה תשתיות אינטרנט מהיר בכל הארץ, כולל באזורים מרוחקים. במילים אחרות, אם באזור יש תשתית של קו טלפון, אפשר לספק גם שירותי אינטרנט לאותו אזור.

 


אתם רוצים גלישה מהירה ורוחב פס, גם אם אין לכם מושג מה זה אומר בדיוק

כשאתם מחפשים חברת אינטרנט אמינה ומהירה, אחד המונחים שאתם שומעים יותר ויותר מנציגי השירות או מהנתונים שקראתם בעמודי ההשוואות באתר זול לי, הוא רוחב פס. אתם מתרשמים עמוקות, כמו שקורה לכם כשאתם שומעים מילים שאתם לא מבינים, ומחליטים שזה בדיוק מה שאתם רוצים.
אז מצד אחד, נכון, אתם צודקים, אבל מצד שני, כדאי שתבינו מה אתם מקבלים בדיוק עם הצטרפות לבזק אינטרנט. רוחב פס הוא נפח נתונים שניתן להעברה בכל רגע נתון, בערב, בבוקר, בסופי השבוע או בחגים. מהירות הגלישה שמוצעת על ידי בזק אינה נפגעת או מושפעת, לא משנה באיזו שעה של היום אתם גולשים, וכמה עומס מופעל על הרשת.

 


סיב אופטי. עוד מונח מרשים שלא הרבה מבינים

בשנים האחרונות, חברת בזק פרשה רשת סיבים אופטיים Bfiber בכל הארץ, בהיקף של יותר ממיליון בתים, על מנת לאפשר לצרכנים לקבל שירותי אינטרנט בקצב מהיר במיוחד עד הבית, ברמה של עד ג’יגה אחד.
כשהסיבים קרובים לבית, אפשר לקבל שירותי פס רחב בקצב גבוה במיוחד וליהנות גם משירותים מתקדמים נוספים.

 


 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il