האינטרנט נמצא בכל מקום, אבל בחירת שירות האינטרנט הטוב ביותר היא משימה שצריך לשקול בכובד ראש. זה מתחיל עם קביעת הזמינות המקומית, ההתאמה הנכונה, מהירות הגלישה, ושיטות התמחור. אז נכון.

יש הרבה ספקי אינטרנט שאפשר לבחור ביניהם, ויש הרבה חבילות ותכניות שאפשר להשוות ביניהן באתר זול-לי. אבל יש רק בזק אינטרנט אחת, והשיקולים הבאים יעזרו לכם להבין למה.

איזו מהירות אתם צריכים?

ראשית, חשוב להבין את מהירות האינטרנט שאתם צריכים, או ליתר דיוק, את רוחב הפס הדרוש לכם, כך שתוכלו לבחור את הרמה המתאימה של השירות. ברוב המקרים, רוחב הפס נמדד במגה בייט לשנייה, שהוא השיעור המרבי שבו אתם יכולים להוריד נתונים מהאינטרנט למחשב.

ככל שהנתונים הרבה יותר אינטנסיביים, ויש לכם יותר מכשירים על אותו חיבור, כך אתם זקוקים לרוחב פס גדול יותר.

בטבלאות ההשוואה באתר זול לי תקבלו מושג לגבי רוחב הפס המוצע על ידי בזק אינטרנט, ולהתרשם מפעילויות האינטרנט הנפוצות המוצעות לכם, גם אם אתם משתמשים רבים בבית או במשרד, על אותו חיבור.

מה הן האפשרויות באזור שלכם?

ברגע שאתם יודעים איזו מהירות אינטרנט אתם צריכים, אתם יכולים מה מציעות לכם החבילות של בזק אינטרנט באזור שלכם. ספוילר: בניגוד לחברות אחרות, לבזק יש תשתיות מקוריות ונרחבות ברוב האזורים בארץ.

אתר זול לי מציע לכם תמונת מצב הכוללת את כל השירותים המוצעים על ידי בזק, ואם אתם לא מוצאים נתונים לגבי האזור בו אתם מתגוררים, תוכלו ליצור קשר עם נציגי החברה ולהבין מהם השירותים הזמינים באזור שלכם.

אתם בטח תוהים לעצמכם למה דווקא בזק אינטרנט?

יש לנו כמה תשובות פשוטות לשאלה שמעסיקה אנשים רבים שתוהים למה להתחבר דווקא לבזק:

בזכות מהירות הגלישה

שירותי בזק אינטרנט מספקים לכם מהירות גלישה גבוהה ואמינה, ובהתאם לזמינות השירותים באזור שלכם, אתם רוצים לבחור את השירות שמתאים לתקציב שלכם, תוך קבלת רוחב הפס הרצוי.

מבצעים משתלמים

לפני שתחליטו להתחבר לשירותי בזק או לבחור בחברה אחרת, השוו באתר זול לי את החבילות והמבצעים השונים המוצעים על ידי חברות אחרות, על מנת להבין אם התנאים המוצעים על ידי בזק אכן משתלמים.

חבילות טריפל

חברות כבלים רבות מציעות חבילות המשלבות שירותי טלפון, אינטרנט וטלוויזיה בכבלים. מומלץ לחשוב היטב לפני בחירה בעסקה שמציעה מספר פריטים, ולהבין שני דברים עיקריים: אחד – האם אתם באמת זקוקים לשירותים אלו? ושניים – האם הם מוצעים במחירים באמת משתלמים?

מבולבלים? הגענו לשורה התחתונה

והיא פשוטה. בחירה בשירותי אינטרנט, של בזק אינטרנט או של כל חברה אחרת, צריכה להתבצע בהתאם לצרכים שלכם, אפשרויות התקציב שלכם, והזמינות המוצעת באזור שלכם. בזכות התחרות הגבוהה היום בין החברות, תוכלו, לאחר שבחרתם את החברה המתאימה לכם, לנהל משא ומתן לגבי התנאים המוצעים, ואולי לקבל הנחה בתשלום החודשי, או הטבה אחרת.

אבל הנקודה החשובה אותה צריך לזכור היא שלא מתחברים לשירותי חברת אינטרנט לפני שמבינים את התמונה הגדולה.

נגישות