למה כדאי להתחבר לבזק סיבים אופטיים בבית?

לפני כעשור, טען ראש הממשלה בנימין נתניהו, כי רשת האינטרנט בישראל הנה כמו “טרקטור סובייטי” ביחס לשאר המדינות המפותחות. כלומר, תשתית האינטרנט בישראל הנה מיושנת ואיטית מאוד. כבר אז החל הרעיון של פריסת תשתית של סיבים אופטיים בישראל.

מאז עברו כמה שנים טובות אבל בישראל נפרסו סיבים אופטיים בכל רחבי הארץ על ידי 3 חברות עיקריות: פרטנר, בזק, ומיזם IBC. המטרה של פריסת הסיבים האופטיים הייתה להביא את למשקי הבית בישראל תשתית אינטרנט חדשה ומודרנית שתאפשר גלישה מהירה מאוד ברשת. לא עוד “טרקטור סובייטי” אלא מכונית מרוץ חדשה שממנה יוכלו ליהנות רוב האזרחים שאליהם נפרסה התשתית.

 


האם יש תשתית מסוימת שאליה כדאי להתחבר?

זה כבר תלוי אך ורק במה הלקוח רוצה ומחפש. לכל אחת משלושת החברות יש את היתרונות והחסרונות שלה, ולא תמיד המחיר הוא זה שצריך להוות שיקול בבחירת התשתית. לדוגמא, בזק סיבים אופטיים הינה התשתית החדשה ביותר שמגיעה ל-40% מהאזרחים בישראל.

יותר מכך, בזק סיבים אופטיים, אפשרת את מהירות הגלישה המהירה ביותר שיכולה להגיע עד ל-2.5 ג’יגה בשנייה. כמובן שלא חובה להגיע למהירות הזאת, אולם הדבר תלוי כמובן בכם ומהירות שבה אתם מעוניינים ובמחיר שאתם מעוניינים לשלם על התשתית ועל ספק האינטרנט.

אך, ללא ספק בזק סיבים אופטיים מאפשרת את המהירות הגבוהה ביותר כיום לעומת שאר החברות. הדבר החשוב ביותר, הינו להבין מהם הצרכים שלכם מרשת האינטרנט ומהי המהירות האופטימלית אותה אתם צריכים.

 


איך אני יודע לבדוק האם בזק סיבים אופטיים מתאימה לי

ראשית, כפי שכבר ציינו, אתם צריכים להחליט לשם מה אתם צריכים את המהירות של רשת האינטרנט שתיפרס אצלכם בבית. שנית, גם מבחינה תקציבית לבדוק מה מבחינתכם עומד בתקציב החודשי שלכם לגבי רשת האינטרנט. בזק אומנם נחשבת ליקרה יותר לעומת האחרות, אך התשתית שלה נחשבת למאוד יציבה ומאוד אמינה ולאחת כזאת שיכולה לעמוד בעומסים במידה ונוצרים.

אם אתם מעוניינים במחירים טובים של בזק סיבים אופטיים, כמובן שקיימת לבזק ולבקש מהם הצעת מחיר, אולם תמיד יש מחירים ומבצעיים אטרקטיביים גם לתשתית סיבים אופטיים וגם לספק האינטרנט (אצל בזק זה יכול להיות גם וגם), לכן במקרה שכזה יותר ממומלץ להיכנס לאתר זולי, שם תמצאו את כל המחירים והמבצעים הכי אטרקטיביים בנושא, ולראות מהי החבילה שהכי תשתלם לכם!

 רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2021 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760