שירות מושלם לכל אחד

חברת בזק הפופולרית, ששמה הולך לפניה, מעניקה לכם שירות מעולם אחר. כחברה שקיימת שנים על גבי שנים בישראל היא נחשבת לחברה מובילה בתחומי הטלפון והתקשורת. עם השנים התפתחה הטכנולוגיה, לכך כולם עדים, ובזק התפתחה ביחד איתה כי כך זה מתנהל בעולם של חידושים. כיום כשמצטרפים לטלפון קווי זוכים לכל מיני תוספות מעניינות מעבר לשיחה קולית ברורה ורהוטה בזכות הטכנולוגיה הטובה. לפרטים נוספים, אם אתם לגמרי מעוניינים, היכנסו לאתר זולי שיפצח עבורכם את השירות הנכון לטלפון קווי בבית או במשרד.

 


כוכבית 72

כחלק מהטכנולוגיה המתפתחת לבזק יש כל מיני תוספות עבור טלפון קווי שנמצא בכל אחד מחדרי הבית. הכירו את כוכבית 72 שזכתה לתואר כוכבית פופולרית במיוחד.  חוששים לפספס שיחה חשובה? רוצים להבטיח שתהיו זמנים גם כשאתם לא נמצאים בבית? כוכבית 72 מפנה את כל השיחות שמגיעות לטלפון הקווי שלכם אל עבר כל מספר טלפון אחר שתבחרו, בין אם ניידים, בין אם נייחים. כך אתם מבטיחים את זמינותכם בכל רגע נתון.

 


כוכבית 73

קו הטלפון שלכם תפוס? אתה בשיחה ממתינה? כוכבית 73 מפנה את השיחות הנכנסות בעודכם עסוקים – למספר אחר שתקבעו. השיחה תועבר לאחר 30 שניות שבהן מחייגים אליכם… שירות מצוין למי שעסוק במיוחד ולא יכול להתפנות לשיחת טלפון לעיתים קרובות. אם אתם מנהלים עסק, השירות הכרחי כשאתם עסוקים “עד מעל הראש” ולא יכולים להתפנות.

 


כוכבית 75

כוכבית נחמדה נוספת שממתינה לכם בהתרגשות היא כוכבית 75. עכשיו יש לכם אפשרות להפנות את השיחות ישירות לתא הקולי. כך לא יטרידו אתכם כשאתם עסוקים בדברים החשובים J . כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחייג כוכבית 75 במכשיר טלפון קווי שברשותכם. המתינו לצליל האישור, הניחו את השפופרת  בעדינות. כשהשירות יופעל יישמע צליל מקוטע, בזמן שתרימו את השפופרת, כמובן.

 

לסיום, טלפון קווי של בזק מציעה אטרקציות רבות במחירים מדהימים. כחלק מהשירות מעניקה לכם בזק שירות של כוכביות. כל כוכבית בעלת תפקיד משלה. קראו קצת יותר על העניין באתר זולי הפופולרי מכולם.

 רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2021 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760