חבילות יס: שפע אפשרויות בחבילה אחת

עם כל האפשרויות שיש היום לרכישת חבילות טלוויזיה בכבלים, במגוון וכמויות שלא היו אפשריות בעבר, חברת הטלוויזיה בלוויין מציעה היום הרבה יותר מאשר תכני צפייה. היא מציעה את התכנים שתמיד רציתם לצפות בהם.

 


הכירו, למשל, את ממיר YESULTRA 4K

זהו ממיר שמאפשר צפייה באיכות K4!, באיכות הצפייה הטובה בעולם, פי ארבע מ-HD. אז כשאתם מחפשים חבילות יס, חפשו את החבילה שמציעה גם את הממיר הזה, שפועל על טכנולוגיה שמציעה חוויית צפייה שלא הכרתם, עם תכונות משופרות והפעלת קול מרחוק באמצעות דיבור אל הממיר.

כן. אתם פשוט מדברים אל הממיר. לא בטוח שהוא יענה לכם, אבל די בטוח שהוא יעשה כל מה שתגידו לו בתחום התכנים לצפייה, הקלטות, מעבר מהיר ל-VOD ומגוון פעולות מתקדמות אחרות.

 


מציאת החבילה שמתאימה לכם

מה אתם מחפשים כשאתם מחפשים חבילה טובה ומקיפה של טלוויזיה בכבלים, שכוללת כמעט הכול? עוד סדרות? עוד סרטים? עוד ספורט? חבילות יס נותנות לכם את כל האפשרויות שאתם רוצים.

ורק על מנת לבצע בחירה מושכלת, רגע לפני שאתם בוחרים את החבילה שלכם, היכנסו לאתר זול-לי, ובדקו מה מציעות חברות אחרות של טלוויזיה בכבלים. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים את החבילה הנכונה שעונה על צרכי והעדפות הצפייה שלכם. למשל:

חבילת בסיס מורחבת. שכולל את רשימת הערוצים המלאה, כולל ערוצי בסיס מורחבים, חבילות ערוצים וערוצי פרימיום.

או שאתם צריכים רק חבילת יסוד. שכוללת את שלושת מסלולי חבילות היסוד, ללקוחות שמתעניינים בתכנים מצומצמים ובסיסיים בלבד.

וצריך לקחת בחשבון גם ציוד ושירותים. חבילות יס כוללות ציוד נלווה, מערך שירותים מקיף, ושירותים נלווים. אז כשאתם מבצעים את תהליך ההשוואה שלכם עם חברות אחרות, הקפידו לבדוק את האותיות הקטנות ולוודא שההצעות האטרקטיביות שמצאתם, כוללות ציוד, עלויות התקנה, ושירות.

 


אפשר לשפר את חבילות הטלוויזיה באמצעות הרחבות

לא משנה איזו חבילות יס בחרתם, חשוב שתזכרו שני כללים חשובים: אחד – אתם תמיד יכולים לשנות או להחליף בין החבילות, ושניים – אתם תמיד יכולים להרחיב כל חבילה שבחרתם. כך, למשל, אם בחרתם חבילת יסוד, כי היא התאימה לצרכי הצפייה שלכם בתקופה מסוימת, אתם יכולים לבחור להרחיב אותה כשאתם רוצים לצפות ביותר תכנים.

הנקודה היא שאין התחייבויות מגבילות וכובלות לחבילות מסוימות, וכל ההתנהלות שלכם עם חברת יס מבוססת על אפשרויות לשינויים בכל עת והתאמה מושלמת לצרכים שלכם.

 


לפי דרישה. שזה בעצם הרחבת חבילת הבידור שרכשתם

חבילות יס לפי דרישה מספקות גישה לתכניות הפריים טיים האחרונות ולסרטי הקולנוע שהוצגו על האקרנים בשנה האחרונה. התכנים עשירים, והם מתעדכנים ומתחלפים בתדירות גבוהה. בנוסף, תהיה לכם גישה לשירותים מתקדמים כמו למשל ממירים בטכנולוגיה חדשה; שירותי VOD עם התאמות אישיות להרגלי הצפייה שלכם; ומגוון שירותים מתקדמים בממיר.

ההצעות אטרקטיביות ותדירות התחלופה והעדכונים גבוהה. אז פשוט היכנסו לאתר זול לי, חפשו את חבילת הצפייה המתאימה לכם, והתחברו לחברת הטלוויזיה בלוויין הכי טובה בארץ!

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il