חבילות טריפל סלקום: השוואת מחירים למציאת החבילה הטובה ביותר

כדי למצוא את החבילה הטובה ביותר בשפע החבילות המוצעות על ידי חברת סלקום, המומחים של אתר זול לי בחנו את ההצעות של החברות הגדולות בארץ, כדי להקל עליכם את תהליך החיפוש וההשוואה, כך שתמצאו בכל נקודת זמן את החבילה הכי מעודכנת שמתאימה לכם.

האמת היא שעשינו יותר מזה: חבילות טריפל סלקום שתמצאו באתר מבוססות על חוויית לקוחות, מאפייני העדפות צרכנים, ומיון לפי האפשרויות הטובות ביותר המוצעות.

 


שביעות רצון גבוהה של הלקוחות

טוב, אם אתם מקפידים לבצע השוואת מחירים, אתם יודעים שהחברה שאיתה כדאי לכם להתקשר היא חברה שיש לה שורה מרשימה של לקוחות מרוצים. בתעשייה בעלת מוניטין שנוי במחלוקת מבחינת שירות הלקוחות, חשוב לבחור חברה שיש לה משובים מצוינים של לקוחות שקיבלו שירות מהיר, משביע רצון ברמה גבוהה, עם פתרונות שנראה כאילו הם ממש מותאמים אישית.

חפשו פתרונות מוצקים של שירות אמין ובחרו את החברה שהלקוחות שלה נותנים לה ציונים גבוהים יותר על רמת שביעות הרצון שלהם מהשירות.

 


כשיש לקוחות יותר מרוצים, יש גם (הרבה) פחות הפתעות

ככל שציון הלקוחות גבוה יותר, כך גדל הסיכוי שהחברה תציע תנאים טובים יותר למצטרפים חדשים, תגביל תשלומים מוסווים על שירותים שאתם לא יודעים שאתם משלמים עליהם, או תעלה את המחירים בתדירות גבוהה.

לאחר השוואת מחירים והתייחסות לרמת שביעות רצון הלקוחות מהשירות שהם קיבלו, מגיע הזמן לבחור את ההתקשרות עם החברה שמציעה את החבילות שמתאימות לכם, בתקציב שאתם יכולים לעמוד בו.

 


הצעות מיוחדות

חברות טלוויזיה אינן מקלות על תהליך השוואת האפשרויות, ולכן ריכזנו את כל הנתונים באתר בצורה ברורה ונגישה. כל החברות מציעות חבילות שונות, אבל המחירים, בחירת הערוצים והציוד הזמין בכל חבילה אינם עקביים בין הספקים. לדוגמא, חבילות טריפל סלקום שונות לחלוטין מהחבילות המוצעות על ידי חברות אחרות, מבחינת מגוון ערוצים ושירותים נלווים.

בדקנו את מספר הערוצים הכלולים בתוכניות המוצעות על ידי כל חברה, אך שקלנו גם הצעות מיוחדות כמו למשל חבילות ספורט. חלק מהחברות מציעות ערוצים נבחרים מרובים בעלויות נמוכות, וחלקן כוללות את כל חמשת הערוצים המובילים בחבילה אחת, בנקודות מחירים שונים.

 


איזה ערוצים אתם אוהבים?

יש, למשל, חברות שגובות תשלום מיוחד על ערוץ HBO או ערוץ הבידור, ויש חברות שאצלן ערוצים אלו כלולים בחבילה אחת.

לכן כשאתם מבצעים את השוואת המחירים, חשוב לבחור חברה שמציעה יותר תכנים שמתאימים לכם, במחירים שאתם יודעים שתוכלו לעמוד בהם.

 


המחירים חשובים, אבל חשוב יותר להשוות

בתהליך השוואת מחירים, חשוב לבחון מה בדיוק כולל המחיר שאתם מתבקשים לשלם על חבילות טריפל סלקום, לעומת המחירים של אותן חבילות אצל חברות אחרות. לפעמים תגלו שהמחיר דומה, ולפעמים תגלו פערים משמעותיים. מספר הערוצים שאתם מקבלים אצל כל חברה משתנה אף הוא, שכן חלק מהחברות מציעות ערוצים נוספים.

אבל לא משנה לאיזו חברה אתם בוחרים להצטרף, חשוב לבדוק טוב טוב שהחבילה שבחרתם אכן מתאימה לכם.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-seo קידום ובניית אתרים 072-371-8760