חבילות אינטרנט בזק: לגלוש במהירות שמתאימה לכם

אף אחד לא רוצה אינטרנט איטי, אבל מהירויות גלישה גבוהות מגיעות, לפחות ברוב המקרים, עם תג מחיר יקר.

אתם רוצים למצוא את הנקודה המתוקה בין גלישה במהירות שמתאימה לכם, לבין עלות סבירה. במילים אחרות, מה שאתם מחפשים זה חבילות אינטרנט בזק.

 


הבנת רוחב הפס

רוחב הפס הוא השיעור המרבי שמאפשר לכם להוריד נתונים מהאינטרנט למחשב, והוא נמדד בשניות. ככל שרוחב הפס גדול יותר, כך אתם יכולים למשוך יותר נתונים בזמן נתון. אם יש לכם חיבור של מגה ביט אחד לשנייה, קובץ MB1 ייקח שמונה שניות להורדה.

 


כמה רוחב פס אתם צריכים כדי שכולם יהיו מאושרים?

רוחב הפס שמוקצה לכם עם חבילות אינטרנט בזק, משותף לכל המכשירים שלכם שמחוברים לאינטרנט. כמות רוחב הפס שאתם צריכים תלויה בתדירות ובאופן שבה אתם משתמשים באינטרנט.  אם אחד מבני הבית, למשל, מוריד משחק וידיאו, מישהו אחר מוריד סרט ועוד אדם אחר גולש באינסטגרם על הטלפון שלו, תצטרכו רוחב פס מספיק על מנת שכולם יהיו מאושרים.

הזרמת תכנים נוטה לקחת את רוב רוחב הפס, כך שבתים שבהם כמה אנשים מורידים תכנים, קיים צורך במהירויות גבוהות יותר. נטפליקס ממליצה על חיבור של Mbps 3 עבור הזרמת תוכן באיכות רגילה ו-Mbps 5 עבור הזרמת תכנים באיכות גבוהה. שני משתמשים בו זמנית שמורידים תכנים באיכות HD זקוקים לרוחב פס בסביבות Mbps 10, וכן הלאה.

משחקי וידיאו מקוונים אינם דורשים רוחב פס גדול כדי לפעול במהירות, אבל הורדת משחק וידיאו או קובץ ענק אחר, לוקחת הרבה רוחב פס.

 


גם לזמני הגלישה יש משמעות

יש זמנים במהלך היום שבהם הגלישה מתבצעת במהירויות גבוהות יותר, אם כי קל מספיק לתזמן את ההורדות שלכם לזמנים שבהם הביקוש לרשת נמוך ורוחב הפס גדול יותר, כמו בשעות הלילה המאוחרות.

אם אתם משתמשים באינטרנט רק לגלישה רגילה, כמו למשל שימוש בדואר האלקטרוני ובמדיה החברתית, אתם לא צריכים רוחב פס גדול יותר מ-Mbps 1.

 


כמה שיקולים נוספים

בעוד שמהירות ההורדות היא הקריטריון העיקרי שכדאי לשקול כשאתם בוחרים חבילות אינטרנט בזק, מהירויות העלאה יכולות להיות חשובות לא פחות, במיוחד אם אתם מקליטים תכני וידיאו לצפייה של אחרים.

מהירות ההעלאה מופיעה בדרך כלל כמספר השני לאחר מהירות ההורדה, ובמקרים רבים תהיה קטנה יותר מאשר רוחב הפס של ההורדה.

 


מציאת רוחב הפס הרצוי

בהתאם לאזור המגורים שלכם, סביר להניח שתוכלו להזמין חבילות אינטרנט בזק במהירות משביעת רצון ועם שירות אמין. ברוב המקרים, כולל באזורים כפריים או עירוניים, יש לחברה תשתיות אינטרנט במהירויות משביעות רצון.

בכל הארץ, תוכלו למצוא מהירויות חיבור בממוצע של 10 Mbps או יותר, עם אבטחת אינטרנט והתאמת מאפייני ומהירויות הגלישה לצרכים שלכם.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-seo קידום ובניית אתרים 072-371-8760