מחירי תכניות הטלפון הסלולרי - השוואות 

שיטות התמחור של חברות הסלולר הגדולות יכולות להיות כל כך מפותלות, עד שאתם כמעט זקוקים לתואר מתקדם במתמטיקה על מנת לפענח אותן.

מחירי תכניות הטלפון הסלולרי משתנים באופן נרחב עם המשתנים הרבים להם אתם זקוקים, וכמות הנתונים שאתם רוכשים. כל חברה מעניקה הטבות מיוחדות, כולל שירות שיחות בינלאומי, נפח ומהירות גלישה גדולים, ושירותי הזרמת תוכן שחלקם מוצעים לעתים בחינם.

חלק מחברות הסלולר אוהבות לסבך את המצב עם מבצעים מיוחדים לטווח הקצר, כדי לפתות אתכם לעבור לשורותיהן מהחברה היריבה.

תוחלת חיים קצרה ביותר ושבריריות המבצעים: לא אצלנו

באתר זול לי תמצאו אפשרויות השוואת מחירי סלולר נטולי מבצעים שאינם משתלמים באמת, ולא תמצאו אצלנו הצעות "אטרקטיביות" שיש להן תוחלת חיים קצרה ביותר והשבריריות שלהן אינה עומדת במבחן המציאות.

"היתרונות" האלו נוטים להתאדות כשאתם רוכשים טלפון חדש או מבקשים לבצע שינויים שונים בחבילות הסלולר שלכם. מאמר זה בוחן את התכניות המוצעות על ידי חברות הסלולר הפועלות בישראל, בשקיפות מלאה, בלי טריקים, ובלי שטיקים.

השוואת מחירים שמתאימה לכם

כדי לבצע השוואת מחירי סלולר שמתאימים לצרכים שלכם, הטבלאות המוצגות באתר חושפות את המחירים המוצעים עבור השירותים, למשתמש יחיד או לחבילות משפחתיות, ברמת שירותים קלה, בינונית וגבוהה.

כדי לבחור את התכנית המתאימה לכם, חשוב שתבינו מה צריכה לכלול חבילת סלולר שמתאימה לכם ולבני משפחתכם, כיצד אתם משתמשים בטלפון הנייד שלכם, ולאיזה סוג חבילה אתם הכי זקוקים.

היום אפשר להתאים חבילה לרמת השימוש

חשוב לציין שחלק מהחברות הפועלות כיום בשוק הסלולר יגרמו לכם לשלם תוספת מחיר אם תרצו שירותי הזרמת וידיאו באיכות HD או גלישת אינטרנט במהירות גבוהה. חלק מהחברות יגרמו לכם גם לכוש תכניות יקרות יותר אם אתם זקוקים לשירותי שיחות בחו"ל בתדירות גבוהה.

בדקו את המדריכים שלנו לשם השוואת מחירים סלולר, רמת השירות לה תזכו, והטיפים לבחירת התכנית שהכי קרובה לצרכים שלכם.

אתר זול-לי מתמקד בחברות הסלולר הפועלות כיום בתחום, ואם אתם מחפשים עסקה טובה או שירות לקוחות מצוין, חשוב שתבדקו את ההצעות של כל החברות, כולל החברות הקטנות. האתר מציג גם את חוויות הגולשים, וכל המחירים, של כל החבילות, המוצעים על ידי כל החברות, מוצגים באופן נגיש וברור כך שתוכלו לבחור בקלות את החבילה המתאימה לכם.

ומה שהכי חשוב: אין אותיות קטנות

אחד המכשולים המשמעותיים ביותר המונעים מהצרכנים לרכוש חבילות סלולר משתלמות באמת, הן התנאים המוצגים באותיות הקטנות של הסכם הרכישה. ובכן, לא עוד.

אתר זול לי לא מפריד את מחירי הרכישה ממחירי החיובים והשירות, והכלל המנחה אותנו הוא לפרסם נתוני השוואת מחירים סלולר שתאפשר לכם ליהנות מהחבילה שבחרתם לאורך זמן, וברמת שביעות רצון גדולה.

נגישות