חבילות סלולר: איך בוחרים את החבילה המשתלמת ביותר?

נציגי חברות סלולר מתקשרים אליכם בנאמנות כמעט מדי יום כדי להציע לכם סוגים שונים של חבילות "משתלמות במיוחד". אלא שלא תמיד הרצוי אכן עונה על המצוי או על המוצע, וחשוב שתבינו מהם המרכיבים של חבילה משתלמת באמת, ואיזו חבילת סלולר יכולה להתאים לכם באופן אישי.

כשאתם בודקים את האפשרויות המוצעות של חבילות הסלולר, חשוב שתקפידו לבצע סקר שוק שיצייד אתכם במידע לגבי הטווחים העדכניים של רמות המחירים, במקביל לבדיקת השוואה באתר 'זול לי', שחושף לפניכם את המרכיבים של מגוון חבילות הסלולר הזמינות. כעת התפקיד שלכם הוא לבחור את החבילה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם.

הוט מובייל – מסלולי חבילות סלולר משתלמות לבני זוג

תוכלו ליהנות מתעריפים משתלמים ביותר וממבצעים מתקדמים ללא הגבלה, כולל חיבור לספק אינטרנט בדקות גלישה ללא הגבלה, עם 10 ג'יגה. עבור השימוש באינטרנט תשלמו 9.90 ₪ בלבד, ותעריף זה ייוותר ללא שינוי למשך שנה.

אם תתחברו בצירוף שני מנויים או יותר, תזכו להנחה של חמישה ₪ לחודש לכל מנוי. ההטבה המוצעת למתחברים לשירות דרך אתר הוט מובייל היא קבלת כרטיס SIM ללא עלות נוספות, במשלוח שיגיע אליכם בתוך שלושה ימי עסקים.

וואלה מובייל – מותג מוזל של חבילות סלולר

המבצעים המובילים של וואלה מובייל כוללים מסלולי שירות וחבילות ללא הגבלה, או רכישת חבילה המוגבלת בדקות והמתאימה למשתמשים קלים. תוכלו לבחור בין מספר טלפון חדש, או להעביר את מספר הטלפון האהוב עליכם.

עם ההצטרפות לשירותי החברה, יישלח אליכם ישירות כרטיס ה-SIM. חבילות סלולר של וואלה מובייל פועלות על התשתיות של חברת פלאפון, וזהו שיתוף פעולה עם אתר האינטרנט וואלה!

פלאפון – סקירת יתרונות ההתקשרות

חבילות השירות המוצעות על ידי חברת פלאפון כוללות שיחות ואפשרויות משלוחי ממסרים ללא הגבלה. המתחברים לשירות בצירוף שני מנויים ויותר, זוכים לקבלת מסלולים משתלמים במיוחד, כולל חבילות הכוללות תעריפים מוזלים במיוחד בשיחות לחו"ל.

חבילות סלולאר מבית פלאפון מציעות גם שימוש בדור רביעי של מכשירים תומכים, ללא תוספת תשלום, בכל החבילות, כולל מהירות גלישה גבוהה. אתר זול לי מציג את מגוון חבילות הפלאפון מהם תוכלו לבחור את השירות המשתלם והמתאים לכם באופן אישי.

סלקום – קבלו הטבה של שימוש בדור רביעי במכשירים תומכים, ללא תוספת תשלום

חבילות סלולאר של סלקום מציעות מסלולים לבחירה המיועדים ללקוחות עסקיים ופרטיים, כמו גם מבצעים משתלמים למצטרפים חדשים. כל החבילות כוללות שיחות ומשלוח ממסרים ללא הגבלה, חבילות המיועדות למשפחה, חבילות המתאימות ליחידים, וחבילות הכוללות חמישים דקות בשיחות לחו"ל מטלפונים ניידים ונייחים.

הטבה נוספת כוללת אפשרות גלישה ברמת 10 ג'יגה, והחבילות מוצעות ללא שינוי בתנאי המחירים, למשך שנה. רכישת אביזרים במרכזי השירות של סלקום מזכה אתכם בהנחה של מאה ₪!

פרטנר – ההטבות מתעדכנות ומתחדשות בקביעות

בהצטרפות לחברת פרטנר תוכלו ליהנות מחבילות סלולאר וממסלולים משתלמים במיוחד ללא הגבלה, כולל שימוש בדור רביעי במכשירים תומכים, ללא תוספת תשלום, וחבילות גלישה ברמות משתנות, לצד מגוון הטבות המתחדשות באופן קבוע.

חבילות סלולאר בחברת 012 מובייל

שירות זה פועל על גבי התשתיות של חברת פרטנר, והוא מתאים לאנשים המבקשים לרכוש חבילות סלולאר במחירים משתלמים במיוחד, ללא תוספת תשלום עבור ה-SIM, קבלת חבילות של דקות שיחה ומשלוחי ממסרים ללא הגבלה, הטבות בגלישת אינטרנט, שימוש בדור רביעי במכשירים תומכים, ללא תוספת תשלום, ומחירים מיוחדים לבני משפחה וחבילות המותאמות ליחידים.

נגישות