חבילות טריפל: שלא יבלבלו אתכם

שפע רמות מחירים ומגוון ההצעות למבצעי חבילות טריפל, המזמינות אתכם לרכוש חיבור לטלוויזיה מרב ערוצית עם טלפון קווי וחיבר לאינטרנט, זורמות אל הדואר האלקטרוני שלכם או לטלפון מדי יום. מצעד מנהלי מכירות חסרי מנוח ממיטב החברות בשק: סלקום TV, הוט, יס, פרטנר TV, או סמארט טריפל סי.

עד שתסתיים כתיבת מאמר זה, כבר תשמעו על עוד שלוש חברות חדשות עם מבצעים שלא שמעתם עליהם לעולם. מבולבלים? אז זהו, שכשמבינים את השיטה, אפשר לעשות סדר בסבך הנתונים.

 


המבצעים המובילים של חברת הוט

חבילות הטריפל של חברת הוט כוללות חיבור לאינטרנט, לטלוויזיה ולטלפון קווי, במגוון מסלולים מהם תוכלו לבחור בהתאם לצרכיכם. בתחום הטלוויזיה תוכו לבחור מבין מגוון חבילות תכן מובילות, עם חיבור לאינטרנט במהירות מאה מגה בייט, ממיר HD, VOD חינם ושלוש מאות דקות שיחות חינם בטלפון הקווי.

אפשרות נוספת היא לבחור במסלול המציע טלוויזיה עם ערוצים נבחרים, כולל טלפון קווי וחיבור לאינטרנט. ערוצי הטלוויזיה כוללים חבילת ערוצי סרטים, ערוצי הלייף סטייל, וערוצי ויוה, נשיונל ג’יאוגרפיק, וערוצי בייבי וג’וניור.

בטלפון הקווי תקבלו שלוש מאות דקות שיחה בטלפון הקווי, מהירות גלישת אינטרנט של מאה מגה בייט, ובחירה בין ממירי HD Magic או ממיר HD. שתי חבילות הטריפל של הוט זמינות במחיר המשתלם של 199 ₪ לחודש.


פרטנר TV – 129 ₪ בסגנון הכול כלול

חבילות טריפל מבית מפרטנר TV מציעות לבחירתם מגוון משובח של חבילות תוכן, לצד חיבור לטלפון קווי עם שלוש מאות דקות שיחות חינם, ותשתית אינטרנט.

חבילת הטלוויזיה כוללת חבילת בסיס עם ערוצי סרטים, ערוצי לייף סטייל, ארבעה ערוצים מובילים, ערוץ ויוה, ערוץ נשיונל ג’יאוגרפיק, וערוצי בייבי וג’ונייור, עם בחירה בין ממיר HD Magic לבין ממיר HD.

 


מה תקבלו בטריפל מבית סלקום TV?

בסלקום TV תוכלו ליהנות מחבילת טריפל משתלמת במיוחד שכוללת אינטרנט משולב עם תשתית וספק, חבילת טלוויזיה, וחיבור ביתי לקו טלפון. אפשרות נוספת היא חבילת קוואטרו שכוללת את ההטבות מתקבלות מבחירה בטריפל, בתוספת חיבורים לשלושה קווי טלפונים סלולאריים.

בחבילת הטלוויזיה תוכלו ליהנות מחיבור לערוץ הטיולים, שני ערוצי נשיונל ג’יאוגרפיק, ערוצי לייף סטייל, ערוץ האוכל, ערוץ סלקום דוקו המציג תכנים מהארץ ומהעולם, ערוץ HBO ושני ערוצי ספורט. חבילות הטריפל של סלקום זמינות בעלויות הנעות בין 149-249 ₪ לחודש.

המעוניינים בתכנים נוספים יוכלו לתחבר לחבילות שונות של ערוצים ברוסית, וערוצי ספורט מתקדמים, בתוספת תשלום.

 


שיתוף הפעולה בין החברות בזק ויס מאפשר לכם לרכוש את טריפל מיוחד

מכלול חבילות התוכן המוצעות היום בחברת יס מאפשרות צפייה בערוצי פרימיום במקביל לערוצים מובילים בסיסיים.

חבילות הספורט אינן נכללות בהטבה, אך התחברות לטריפל תאפשר לכם ליהנות מבחירה במגוון ממירים מתקדמים, תשתית אינטרנט במהירות מאה מגה של חברת בזק, כולל ספק וחיבור חינם ל-VOD. המבצע תקף לשנה וחצי ומחירו 310 ₪ לחודש.

נגישות

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il