השוואת חבילות טריפל: ללכת עם המנצחים

אנחנו חיים בעידן של טלוויזיה רב ערוצית. עד לפני מספר שנים, שתי חברות בלבד שלטו בעולם הטלוויזיה, אך היום הסיפור שונה לחלוטין. רק לא מזמן, שירותי הטלוויזיה של טריפל סי ופרטנר, התחברו לשירותי הטלוויזיה של סלקום וכך הוכפלו אפשרויות הבחירה שלכם.

המומחים של אתר זול-לי בחנו את שירותי חבילות הטריפל הזמינות כיום, כולל בדיקה קפדנית של כל האותיות הקטנות, והתוצאות לפניכם. החסרונות לעומת היתרונות, ומה שמיוחד בכל הצעה המתדפקת על דלתות הטלפון והדואר האלקטרוני שלכם. לפחות אחת לשבוע.

לא קל לקבוע מי שולט אבל קל להבין איפה המנצחים

מטבע הדברים, התכנים המוצעים על ידי החברות השונות, הם המרכיבים העיקריים בשורה האחרונה של המחיר אותו אתם מתבקשים (נדרשים?) לשלם. לכן ביצענו השוואת חבילות טריפל בהתאם לחלוקה לקטגוריות לפיהן תוכלו להבין מהם ההיבטים החשובים ביותר מבחינתכם.

 


כלומר, מגוון עשיר של תכנים מוצעים, ממשק, נוחות ניווט והפעלה, שירותי VOD – בתשלום או בחינם, הערוצים הרגילים – האם הם נכללים בחבילה? עם קבלת התשובות לשאלות אלו, תוכלו לבחור איזה שירות עונה על דרישותיכם.

צופים בטלוויזיה מכל מקום. או שלא

השירותים החדשים המוצעים היום על ידי רוב חברות הטלוויזיה, מאפשרים לכם לצפות בתכנים האהובים עליכם גם כשאתם מחוץ לבית.

בתנאי שהורדתם את אפליקציות המובייל. השוואת חבילות טריפל מגלה לכם שטריפל סי מציע את שירות הטלוויזיה החכמה הזול ביותר, שעומד על חמישים ₪ לחודש, בתוספת של עשרה ₪ לכל ממיר, לא כולל את המחיר הנוסף שתתבקשו לשלם בגין צפייה בתכנים המורחבים של ה-VOD.

אלא שאם שאלת המחיר ניצבת בראש רשימת העדיפויות שלכם, ואתם ישנים היטב גם אם אין לכם את האפשרות לצפות בטלוויזיה ממרחקים, חבילת הטלוויזיה של פרטנר תשתלם לכם יותר. כי ההבדל במחיר בין השירותים הבסיסיים של שתי חברות אלו הוא תשעה ש”ח בלבד.

כמה טלוויזיות יש לכם בבית? חפשו חבילה מתאימה

צרכנים שמחזיקים בבית מספר טלוויזיות, צריכים לבצע השוואת חבילות טריפל כדי למצוא את השירות הניתן בעלות הנמוכה ביותר. במקרה זה, הבחירה בסמארט תשתלם לכם יותר, היות והמחיר של שירות זה עומד על שמונים ₪ לשלושה מכשירי טלוויזיה, במקום 127 ₪ שיבקשו מכם בחברת פרטנר.

אלא שהאפשרות הזו מתאימה לצופים שלא כל כך אכפת להם איזה תוכן הם מקבלים, לא נכנסים הרבה ל-VOD, וצופים בעיקר בשלושת הערוצים הישראליים העיקריים.

 


מכורים לשירותי טלוויזיה בסטרימינג? התחברו ישירות לשירות  הבינלאומי

אלא שאם אתם מבקשים לקבל תוכן מקומי שמתאים לילדים, או לשלב את השירות הזה עם ערוצים בינלאומיים ומקומיים איכותיים, השוואת חבילות טריפל תוביל אתכם לחבילה המשולבת המוצעת על ידי חברת פרטנר, שכוללת את נטפליקס, ונחשבת נכון להיום לחבילה המשתלמת ביותר.

התכנים הכי טובים של HBO או שידורי ספורט מעולים

לצופים שתכנים אלו נמצאת בראש רשימת ההעדפות שלהם, הבחירה הטובה ביותר היא הצטרפות לשירותי סלקום TV. זוהי החברה היחידה בנוף שירותי הטלוויזיה החדשים, שמאפשרת לכם לצפות בכל שידורי הספורט הקיימים בארץ, בעלות סופית נמוכה באופן משמעותי מכפי שתקבלו בהשוואת מחירי טריפל של יס או הוט.

גם שירות ה-VOD הרחב של חברת סלקום משמש כפיתוי נוסף למי שאינו מעוניין לקבל שירות נוסף מחברה אחרת.

חוץ מנטפליקס, מה עוד מציעים לכם בפרטנר?

השוואת חבילות טריפל מגלה לכם שבפרטנר תקבלו תכני VOD שכוללים את שלושת הערוצים הישראליים העיקריים, מבלי לגבות מכם תשלום נוסף. אלא מה? שירות זה כולל בחירה זעומה של תוכן בינלאומי, שמורכב במיוחד מסרטים שראיתם כבר אלף פעם, לצד שפע סרטים ישנים שאף פעם לא התעניינתם בהם.

גם הסדרות ב-VOD מבית פרטנר אינו מרשים את הצרכנים המכורים לטלוויזיה. עכשיו. רוצים לצפות בסרטים וסדרות חדשים? אין בעיה. תמורת תוספת של עשרים ₪ בחודש, תקבלו גישה לספרייה של נטפליקס, שכוללת מגוון עצום של תכנים מוכרים, אך חלקם בלעדיים לנטפליקס.

 

נגישות

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il