חבילות טלוויזיה: איך תדעו מה הכי טוב עבורכם?

עולם הטלוויזיה בארץ כולל שמונה חברות, שמציעות לכם לבחור מבין למעלה מעשרה מסלולי צפייה שונים. אז כן, יש לכם אפשרויות בחירה מגוונות ביותר, בהשוואה לאפשרויות הצפייה שהיו להוריכם, אך הניסיון להבין מה מציע כל מסלול, למה הוא טוב יותר ממסלולים אחרים, כמה גובה כל חברה, ומי נותן את השירות הטוב ביותר, עשוי לשגע גם את האנשים הרגועים ביותר.

לאחר שחברת Yes הכריזה על השקת חבילת צפייה שכוללת את כל התכנים, או כמעט כולם, בתוספת כניסה חינם לשירותי ה-VOD, חשוב יותר מתמיד להבין את משמעות הטבה זו לעומת המוצע על ידי החברות האחרות.


ויש כמובן את הצופים שמעוניינים לשלם יותר ולקבל יותר

שתי חברות הטלוויזיה הגדולות בארץ עדיין מציעות לצופיהן בחירה בחבילות טלוויזיה נרחבות, שכוללות שפע ערוצים, אך למרות מטח המבצעים אותם הן מפרסמות חדשות לבקרים, אלו עדיין שתי החברות היקרות בארץ.


חבילות טלוויזיה המוצעות על ידי הוט

החברה מציעה לצופיה חבילה מורכבת שנקראת טלוויזיה פרימיום, בעלות של 209 ₪ לחודש, ממנה ניתן ליהנות במשך שנה. חבילה זו כוללת אפשרות צפייה בכל הערוצים הרגילם של הוט, בנוסף לחבילת ערוצי פרימיום וחבילת צפייה בתכנים ברוסית.

אך הצעה זו אינה כוללת אפשרות צפייה בערוצי ספורט פרימיום או VOD. ניתן לקבל באותה עלות חיבור לממיר HD וממיר מקליט.

חבילת הצפייה הרגילה של חברת הוט נקראת טלוויזיה פאוור, והיא זמינה בעלות של 179 ₪ בחודש, למשך שנה. חבילה זו מאפשרת צפייה בערוצים הרגילים, בתוספת חבילה של ערוצי סרטים, ערוצי לייף סטייל וארבעה ערוצים מובילים נוספים. בחירה בחבילה זו מאפשרת התקנת ממיר HD אחד בלבד, שגם מקליט. גם בהצעה זו לא נכלל חיבור ל-VOD וערוצי ספורט פרימיום. לנציג מכירות הוט


חבילות טלוויזיה של חברת Yes

החבילה המורחבת המוצעת על ידי החברה נקראת Yes Ultimate, והיא זמינה בעלות של 199 ₪ לחודש. חבילה זו מאפשרת צפייה ב-170 ערוצים כמעט, כולל כל חבילות התוכן של Yes, בנוסף לחיבור ל-VOD הכלול במחיר, וערוצי פרימיום ללא תוספת מחיר. עלות חבילה זו תקפה למשך שנה וחצי, והיא אינה כוללת אפשרות צפייה בחבילת ארוטיקה ובערוצי ספורט פרימיום.

אפשרות נוספת היא התחברות לחבילת צפייה בסיסית, שנקראת Yes simple, הזמינה בעלות של 149 ₪ לחודש. חבילה זו כוללת אפשרות צפייה בארבעים ערוצים, כולל חיבור ל-VOD ללא תוספת תשלום.

שתי אפשרויות הצפייה כוללות התקנת ממיר HD מקליט, בנוסף לחמישה ממירים רגילים, בעלות התקנה חד פעמית העומדת על סך של 99 ₪.
לנציג מכירות yes

 

 

 

 

נגישות

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il