בזק אינטרנט

בזק היא חברת התקשורת הגדולה ביותר בישראל. ב-1980 היא החלה לפעול כחברה ממשלתית, כעבור 25 שנים הופרטה, ומאז 2009 מחזיק בה איש העסקים שאול אלוביץ’. בנוסף לדומיננטיות שלה בתחום הטלפונים הקוויים והאינטרנט, בזק פועלת בתחומי תקשורת נוספים דרך חברות הבת שלה וואלה, יס, בזק בינלאומי ופלאפון. כחברת תשתית מובילה מציעה בזק אינטרנט ביתי ולעסקים במחירים משתלמים ובמגוון רחב של מסלולים.

 


אינטרנט מהיר בטכנולוגיה מתקדמת

בין השנים 2008 ל-2013 השקיעה בזק מיליארד ש”ח מדי שנה כדי לפרוס רשת NGN שמבוססת על סיבים אופטיים. רשת זו נחשבת ליציבה במיוחד ומאפשרת גלישה במהירויות גבוהות של עד 100MB. פתרון מתקדם נוסף שמציעה בזק ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים הוא נתב BE שמבטיח גלישה רציפה בכל רחבי הבית, ללא תקלות וללא האטה גם כשכמה וכמה משתמשים גולשים במקביל, ואפילו כשהצפייה בטלוויזיה נשענת על רשת האינטרנט הביתית.

התשתית האיכותית מאפשרת ללקוחות בזק לבחור בין מספר חבילות אינטרנט משתלמות: כך למשל תוכלו לקבל חבילה עם מהירות גלישה של 40 עד 100 מגה לשנייה (ומהירות העלאה של עד 3 מגה לשנייה) ב-80 ש”ח לחודש בלבד. למי שמוכן להסתפק ב-15 מגה מוצע מסלול זול יותר ב-5 ש”ח לחודש, ועוד אופציה שעשויה להיות משתלמת היא שילוב של אינטרנט במהירות 100 מגה עם חבילת Full Wi-Fi שמחירה הוא החל מ-29.90 ש”ח לחודש.

נתב BE – שמאפשר חיבור של עד 30 מכשירים, כולל מערכות בית חכם וסטרימינג, בקצב גלישה של עד 1GB – עולה ללקוחות בזק אינטרנט 19.90 ש”ח לחודש. בבתים גדולים או כשרוצים לגלוש גם בחצר ניתן להוסיף את BE Mesh שמגדיל את טווח ה-Wi-Fi באופן משמעותי ועולה 14.90 ש”ח לחודש.

 


כל ההצעות העדכניות וכל המבצעים המשתלמים

אתר זולי עוקב אחרי כל המבצעים העדכניים של בזק בתחום האינטרנט, ובאופן כללי מרכז עבורכם את כל ההצעות עבור קו טלפון נייח, קו טלפון נייד, טלוויזיה והשילובים השונים בין כל אלה. המומחים עתירי הניסיון שלנו יעזרו לכם למצוא את המוצרים המתאימים לכם ביותר, כך שבשורה התחתונה תספק לכם בזק אינטרנט מהיר ואיכותי במחיר תחרותי.

 
Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760