הצטרפות לפלאפון – ליהנות מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר

אצל לא מעט ישראלים פלאפון הוא שם נרדף למכשיר טלפון סלולרי. הזיהוי של הרשת הספציפית כמי שמייצגת את הקטגוריה כולה נובע מכך שבמשך קרוב לעשור פלאפון הייתה היחידה בארץ שאפשרה שימוש בטלפון נייד (בתחילת הדרך רק למנהלים ואנשי עסקים שיכלו להרשות לעצמם את המכשיר שהיווה בעיקר סמל סטטוס). גם בהמשך הדרך, כשלשוק הצטרפו המתחרות סלקום ופרטנר, שמרה פלאפון על דומיננטיות.

על-פי הערכות שונות יש לחברה כיום כ-2.5 מיליון מנויים. הצטרפות לפלאפון מאפשרת ליהנות מיתרונות הרשת המתקדמת ביותר, הלא היא ה-5G המפורסמת (במכשירים תומכים). גם רשת ה-LTE שמהווה את הדור הרביעי מספקת יציבות ואמינות.

 


הצטרפות לחבילות ה-5G של פלאפון

אל רשת ה-5G של פלאפון ניתן להתחבר עם שתי חבילות: החבילה הזולה יותר מתומחרת ב-50 ש”ח לחודש במשך שנתיים, והיא כוללת גלישה בנפח 500GB בחודש, 2,500 דקות שיחה בחודש ו-2,500 סמסים בחודש. החבילה השנייה עולה 10 ש”ח יותר, ומאפשרת גלישה בנפח 1000GB בחודש וכן 3,000 דקות שיחה ו-SMS-ים.

הצטרפות לפלאפון במסלולים אלה מקנה שתי הטבות: בחודשיים הראשונים תשלמו רק 39 ₪ לחודש, ובנוסף תקבלו עוד 40 ש”ח לרכישת אביזרים של פלאפון. כמו כן תיהנו מהגנת סייבר אפקטיבית. אם אין לכם מכשיר שתומך בדור החמישי, פלאפון מציעה מספר דגמים מתאימים – של אפל, נוקיה, שיאומי, סמסונג ו-וואווי, במחירים שבין 1,899 ל-4,589 ש”ח.

 


הצטרפות לפלאפון עם גלישה חופשית באפליקציות

חבילה אחרת שמציעה פלאפון ללקוחות חדשים כוללת 2,500 דקות חודשיות, 2,500 סמסים בחודש וגלישה בנפח 150GB. חבילה זו מחברת אתכם לרשת ה-LTE, ויש בה הטבה מעניינת: הגלישה באפליקציות המובילות ובהן ווייז, פייסבוק, ווטסאפ, אינסטגרם, טיק טוק, סנאפצ’ט, טלגרם וטוויטר לא נכללת במכסה.

בנוסף הצטרפות לפלאפון עם מספר קווים מוזילה את העלות החודשית: עבור קו אחד התשלום הוא 50 ש”ח לחודש, עבור 2 קווים 45 ש”ח לכל קו ואם תעבירו 3 קווים לרשת המחיר החודשי לכל אחד מהם יהיה 40 ש”ח בלבד. כל המחירים הם לשנה אחת.

אתר זולי ממשיך לעקוב כל העת אחרי ההצעות של פלאפון למצטרפים חדשים – מוזמנים להתעדכן אצלנו באתר לגבי הצעות אלה, וכמובן הצעות של חברות נוספות בשוק הסלולר.

 רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2021 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760