הצטרפות ליס היא כניסה לעולם תוכן איכותי במיוחד

חברת יס ידועה כענקית הלווין בישראל שמביאה אלינו כבר שנים את הסדרות, הסרטים והתכנים העדכניים באיכות הטובה ביותר. טכנולוגיית השידור של יס היא מהטובות בעולם והצופים מצביעים על כך בשלט. הצטרפות ליס היא לא רק רכישה של חבילת טלוויזיה איכותית אלא כניסה לעולם תוכן מדהים ומגוון.

 

יס החלה את שידוריה בשנת 2000 ומיד זכתה להצלחה רבה שהובילה לכך שהיא מחזיקה הנתח נכבד של מעל 30% מלקוחות שוק הטלוויזיה הישראלי. יס מעניקה שירותי טלוויזיה אינטראקטיביים באמצעות לוין וגם שירותי אינטרנט ושידורים דיגיטאליים. לאחרונה השיקה יס מבצעי הצטרפות שווים במיוחד.

 


מה מקנה לי הצטרפות ליס?

הצטרפות ליס מעניקה לכם חבילת הטבות משתנה מותאמת לכם אישית לפי הצרכים לכם, העדפות התוכן, הרגלי הגלישה ועוד. כל הצטרפות ליס במסגרת חבילת יס טריפל כוללת את כל חבילות התוכן ללא ערוצי הספורט, ערוצי הפרימיום וערוצי המבוגרים, ממיר yesMaxTotal HD מקליט וספריית VOD מרשימה. בנוסף נהנים לקוחות החברה מתשתית וספק אינטרנט 100M וקו טלפון ביתי עם 300 דקות שיחה מבית בזק בינלאומי.

 

ככלל הטריפל של יס מקנה למטרפים אליו כמה שירותים: טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי מטעם שתי חברות. בטלוויזיה עם בזק ו־099 ניתן לקבל את כל חבילות ערוצי התוכן כולל VOD  ללא ערוצי פרימיום ובנוסף ממיר מקליט yes MaxTotal HD. עם בזק בינלאומי תוכלו לקבל את כל חבילות ערוצי התוכן והפרימיום ללא ערוצי ספורט פרימיום.

 


אינטרנט וטלפון עם יס- מה כלול?

בשל מקומה המרכזי של יס בשוק התקשורת מובילה החברה שיתופי פעולה עם ספקיות אינטרנט שונות. במסגרת זו תוכלו לקבל אינטרנט של בזק בינלאומי במהירות 100 מגה, תשתית אינטרנט של בזק וספק של 099 במהירות 100 מגה ותשתית של בזק וספק של 019 מובייל במהירות 100 מגה.

 

במסגרת חבילות טריפל שונות מציעה יס 50 דקות שיחה או 300 דקות שיחה. עוד מציעה החברה שיתופי פעולה אטרקטיביים עם בזק ועם 019 מובייל. עסקת דאבל של יס כוללת את כל חבילות התוכן והפרימיום עם VOD כולל ממיר yesMaxTotal ואינטרנט 100 מגה הכולל ספק ותשתית.

 

פורטל זולי מרכז עבורכם את כל מבצעי הצטרפות ליס כך שתוכלו למצוא את החבילה המתאימה עבורכם!

 רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2022 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760