הצטרפות ליס: בזכות המחירים, החבילות והשירות

כן. קראתם נכון. הסטיגמה על המחירים היקרים של חברת יס, כבר לא רלוונטיים, לפחות לא מתחילת שנת 2019. על מנת ליישר קו עם המתחרים פרטנר וסלקום, החברה הורידה מחירים, ובצורה משמעותית.

אתר זול לי מאפשר לכם להשוות את מחירי הצטרפות ליס במסלולים שונים, לעומת הצטרפות לחברות אחרות של טלוויזיה בכבלים, באותם מסלולים. כך תוכלו לבצע את הבחירה שלכם מתוך שיקול דעת מושכל ולאחר שבחנתם בקלות ובמהירות את כל האפשרויות. אבל הפעם אנחנו רוצים לדבר איתכם על מה שמחכה לכם אם תבחרו להצטרף ליס.

 


הטוב שבעולמות התוכן מחכה לכם

הצטרפות ליס מקנה לכם היום את כל הטוב בעולם הטלוויזיה בכבלים, שכולל את התכנים המעולים של החברה, כולל גישה לתכני VOD, במחיר הלא ייאמן של 199 ₪ לחודש. כן. כולל הכול, בדיוק כמו שישראלים מחפשים ואוהבים. כלומר, כולל כל:

  • חבילות התוכן האטרקטיביות.
  • גישה לספריות VOD.
  • כל חבילות ערוצי הסדרות, הסרטים (למעט ערוצי סרטים בתשלום בצפייה מוקדמת), ערוצי הספורט (למעט ערוצים בתשלום), ערוצי המדע, המוזיקה, והטבע, ועוד מגוון ערוצים.
  • כל ערוצי הלייף סטייל ללא תוספת תלום.
  • ערוצי ילדים.
  • חבילות פרימיום.

כל הטוב הזה נקרא yes YLUTIMATE, והחבילה האטרקטיבית הזו זמינה במחיר קבוע. ועכשיו תחזיקו חזק: הצטרפות ליס דרך אתר החברה, מאפשרת לכם לקבל את החבילה המדהימה הזאת בעלות של 89 ₪ לחודש, למשך שלושה חודשי היכרות, עם התקנה חינם.

 


וזה עוד לא הכול

חברת יס שינתה את הרגלי הצפייה בארץ והעלתה אותם לרמות חדשות של תוכן איכותי מעולה, ועכשיו היא מיישרת קו עם המתחרים ומנגישה את התכנים המדהימים במחירים משתלמים ביותר, כולל תשובה הולמת ליתרון היחיד שהיה עד היום לחברת הוט: הפקות מקור.

בהנהלת החברה הבינו שאם אי אפשר להביס את המציאות, מוטב להצטרף אליה, אבל בלי לשמור על ערכי מצוינות בשירות ובתוכן. ערכים אלו הם שמשאירים לקוחות מרוצים שלא מחליפים את החברה ולא עוברים למתחרים, כבר 17 שנים.

 


אגרוף המחץ: יס נותנת פייט הולם לחובבי הפקות מקור

משנת 2018, יס התחילה להשיק הפקות מקור חדשות רבות, לצד סדרות רכש בינלאומיות מובילות, סרטים חדשים מדי סוף שבוע, כולל הסרטים שהוצגו באולמות הקולנוע בהפרש של שנה בלבד. אז נכון, מצד אחד רווחיות היא המניע החזק של החברה, אבל איזו חברה לא מונעת משיקולי רווחיות?

ומצד שני, כבר היום, ורוב הסיכויים שגם בטווח הרחוק, הצטרפות ליס תמשיך להקנות לכם את הטוב שבכל עולמות התוכן.

 


אם השוויתם את המחירים, אתם יודעים איך ובמה לבחור

השוואת המחירים המהירה והברורה באתר זול לי לא משאירה מקום לספק: אם בדקתם את ההצעות של המתחרים, כולל חבילות הטריפל, אתם מבינים את היתרונות שמגיעים עם הצטרפות ליס.

אז נכון, אנחנו מדברים על כמה עשרות שקלים יותר, אבל מבחינת איכות, מגוון ושפע תכנים, לחברת יס אין באמת מתחרים היום.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il