הצטרפות להוט – מגוון אפשרויות שכדאי להכיר

הוט היא אחת החברות הבולטות בארץ. היא שייכת לתאגיד בינלאומי גדול בשם אלטיס, שפועל באירופה ושווי השוק שלו הוא כ-34 מיליארד דולר. הוט עצמה מציעה שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפון וההכנסות שלה עומדות על כ-4 מיליארד ש”ח בשנה. כמו כן בבעלותה נמצאת חברת Hot Mobile שמציעה שירותי סלולר. בהתאם הצטרפות להוט מאפשרת בחירה בין מגוון רחב מאוד של חבילות ומסלולים.

 


מגוון המסלולים שמציעה HOT

הצטרפות להוט אפשרית בשלל דרכים, כך שכל אחד וכל אחת יכולים למצוא את האופציה המושלמת בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם.

כך לדוגמה ניתן להצטרף רק לשירותי האינטרנט של החברה אשר מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת במיוחד בשם DOCSIS 3.0. בזכות טכנולוגיה זו ניתן לגלוש במהירות גבוהה מאוד בכל רחבי הבית. תשתית במהירות 200MB כולל ספק ITC מוצעת ע”י HOT ב-79 ש”ח לחודש במשך 3 החודשים הראשונים, ולאחר מכן במחיר של 89 ש”ח לחודש. הטבות נוספות הן אפשרות לרכוש מגדיל טווח במחיר אטרקטיבי וקבלת dream card טעון ב-100 ש”ח לקניות כרצונכם במגוון רשתות. מסלול מעניין אחר מיועד לגיימרים, וכדי לספק ביצועים מרהיבים במיוחד מהירות הגלישה בו היא 500MB וההעלאה היא בקצב של 12MB.

למי שרוצה ליהנות מכל השירותים של הוט, כלומר גם קו טלפון נייח, גם טלוויזיה וגם אינטרנט, מוצעות מספר אופציות של טריפל. ביניהן: טריפל משפחתי ב-278 ש”ח לחודש כשב-3 החודשים הראשונים תשלמו רק 168 ש”ח. המסלול כולל גלישה במהירות 200MB, דקות שיחה ללא הגבלה גם לניידים וגם לנייחים ועשרות ערוצי תוכן.

 


איך לבחור את החבילה המשתלמת ביותר בקלות ובמהירות?

כולנו מכירים את הפתגם “מרוב עצים לא רואים את היער”, ולפעמים גם בחירת חבילת תקשורת עלולה להיות משימה מורכבת עקב שלל האפשרויות. עוד כדאי לזכור שגם שירותי הטלוויזיה של HOT מודולריים, ולכן הצטרפות להוט מחייבת מחשבה מעמיקה, גם על הצרכים המשמעותיים וגם על התקציב שאתם מוכנים להקדיש לכך. הצוות המנוסה של זולי עובר מדי יום על ההצעות העדכניות של הוט ועל המבצעים בכל המסלולים, כך שתוכלו לדעת מיד מה האופציות הקיימות בכל נקודת זמן. בנוסף תוכלו להשאיר פרטים ולקבל ייעוץ מקצועי מותאם אישית עבורכם.

 


 
Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760