חברת פלאפון, חבילת גלישה: למה חשוב לבחור חבילה מותאמת אישית?

לפעמים זה נראה כאילו כמעט כל יום, או לפחות פעמיים או שלוש בשבוע, אנחנו מוצפים בשפע נתונים על חבילות גלישה “אטרקטיביות ומשתלמות במיוחד” של חברות הסלולר השונות שפועלות בארץ.

כבר התרגלנו לא לחשב דקות שיחות ולא להתקמצן על משלוח הודעות, ובמקום זה אנחנו מחפשים חבילה שבעיקר תאפשר לנו לגלוש כמה שאנחנו רוצים, באינטרנט, ואם אפשר, בלי טריקים ובלי שטיקים.

אבל מה שמעניין זה שכשכבר יש לכם זמן או סבלנות, אתם בוחנים לעומק את ההצעות של כל חברה, רק כדי לגלות, כל פעם מחדש את התנאים המעולים של חבילות הגלישה של חברת פלאפון. כן. פלאפון.

 


אם אתם כל הזמן חורגים מנפח חבילת הגלישה שלכם, אתם כנראה לא בחברה הנכונה

במקרים רבים, כבר באמצע החודש אתם מגלים שאתם חורגים, או קרובים לחריגה מהנפח של חבילת הגלישה שהוקצה לכם על ידי חברת הסלולר שבחרתם.

וגם אם אתם לא חורגים, אתם כנראה משלמים תעריפים גבוהים במיוחד על נפח גלישה שמספיק כמעט לכל החודש, אבל בגלישה שלוקחת לכם זמן שנדמה כמו נצח, להיכנס ולצאת מאתר פשוט או לשלוח ולקבל מיילים או הודעות ווצאפ. אז איך נהנים מכל העולמות? שמחים ששאלתם. בואו נדבר קצת על חברת פלאפון, חבילת גלישה משתלמת, וכל מה שביניהם.

 


אם חבילת הגלישה כבר לא מתאימה, זה הזמן להחליף אותה. בואו נדבר במספרים

כל אחד צריך חבילת גלישה במכשיר הסלולרי שלו למטרות שונות. חלק מהאנשים רק מתכתבים בווצאפ או שולחים דואר אלקטרוני, ואחרים ממקדים את כל הרגלי הצפייה שלהם בטלוויזיה, בטלפון. חברת פלאפון מציעה חבילת גלישה עם אפשרות לבחור בעצמכם את תוספת הגלישה שמתאימה לכם.

כלומר, אתם יכולים לבחור חבילת גלישה של חמישה, עשרה, שלושים או חמישים GB, במחירים שמתחילים מ-19.90 לחודש, ומסתיימים ב-69.90, בהתאם לגודל החבילה שבחרתם.

 


מה זה אומר בדיוק?

השירות שמוצע על ידי חברת פלאפון מבחינת חבילת גלישה, מאפשר לכם לקבל נפח גלישה נוסף, במחירים מותאמים לגודל החבילה שבחרתם, והחבילה מתחדשת אחת לחודש, בתשלום חודשי קבוע, בנוסף לתשלום על חבילת הגלישה.

תוספת נפח הגלישה מתווסף לנפח שכלול בחבילת הגלישה שלכם בזמן ההצטרפות, וכפוף למהירות של חבילת הגלישה שלכם, או למהירות שמעודכנת, בכפוף למגבלות השירות. התשלום החודשי הקבוע מחויב בצורה מלאה במהלך ההצטרפות לפלאפון, במהלך מחזור החיוב, ובמקביל מוקצה לכם נפח חודשי שאתם יכולים לממש.

 


ועוד כמה נקודות קטנות אבל חשובות לא פחות

אם בחרתם את חברת פלאפון עם חבילת גלישה מותאמת לצרכים שלכם, יש עוד כמה נקודות שכדאי שתדעו מראש:

  • לא קיימת אפשרות לצבור מחודש לחודש את נפח הגלישה, גם אם לא מימשתם את החבילה במלואה.
  • דואר אלקטרוני עם קובץ ייקח 300KB בממוצע.
  • דואר אלקטרוני בלי קובץ שוקל 20KB.
  • דקת צפייה בתכני וידיאו מורידה בסביבות 12MB מחבילת הגלישה שלכם.
  • דקה של שימוש בווייז לוקחת נפח נתונים בשיעור של כ-52KB.
  • תוספת נפח הגלישה, בתנאים שנקבעו, מיועדת לגלישה באינטרנט רק בתחומי ישראל.
  • תנאים נוספים על השירות תקבלו במסמך רשמי שיישלח אליכם מיד לאחר הצטרפותכם, והם נוגעים רק לתוספת הנפח שבחרתם, למעט בשינויים המחויבים.
  • אפשר, כמובן, להפסיק את החבילה בכל עת שתרצו.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2018 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il