הצטרפות לבזק - תקשורת אופטימלית בכל בית

כשמחפשים חברת תקשורת שתספק לנו שירותים שונים, אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא האמינות. עם חברה גדולה ויציבה שמפעילה תשתית מתקדמת ואמינה, אנחנו יכולים לדעת בוודאות שהסיכוי לתקלות מזערי, ושתמיד נקבל מענה מקצועי במיוחד. בארץ הגוף הגדול ביותר בתחום התקשורת הוא ללא ספק בזק. הסלוגן של החברה, שפועלת בהצלחה כבר יותר מ-40 שנים, הוא “להרגיש בבית” – וזו גם המומחיות שלה: ליצור בכל בית תקשורת אופטימלית.

הצטרפות לבזק אפשרית ב-3 דרכים: שירותי אינטרנט, קו טלפון נייח או שילוב של השניים.

 


אינטרנט מהיר במיוחד - בכל פינה בבית

למי שרוצה להצטרף לשירותי האינטרנט בלבד מציעה בזק חבילה מעניינת שנקראת TOP200. החבילה כוללת תשתית שמאפשרת גלישה במהירות מסחררת של עד 200 מגה לשנייה וגם מהירות העלאה מכובדת של עד 5 מגה. בנוסף תוכלו ליהנות מנתבים שמבטיחים תנאי גלישה מיטביים בכל נקודה בבית.

עלות התשתית היא 99 ש”ח לחודש בשנה הראשונה ו-119 ש”ח לחודש במשך השנתיים הבאות. בחודשיים הראשונים תזכו להנחה של 30 ש”ח, וכמו כן ישנה הנחה על ההתקנה: 49 ש”ח במקום 99 ש”ח. עלות ה-Full WiFi היא החל מ-25 ש”ח לחודש, בהתאם לצרכים הספציפיים בכל בית. המחיר כולל נתב Be, ובנוסף נתב Be Spot (שמרחיב את טווח הוויפיי) או נתב Be Mesh (שמגביר את עוצמת האות בכל מקום).

 


חבילות משולבות

אופציה נוספת של הצטרפות לבזק היא כאמור חבילות משולבות. מבין האפשרויות השונות בקטגוריה זו החבילה המשתלמת ביותר כוללת אינטרנט במהירות 100 מגה וקו טלפון ביתי שעלות כל דקת שיחה בו היא 25 אג’ ליעדים נייחים ו-13 אג’ ליעדים ניידים. על החבילה עצמה תשלמו 106 ש”ח לחודש בשנה הראשונה, ו-135 ש”ח לחודש בשנתיים הבאות. המחיר לא כולל תשלום עבור ההתקנה.

 


טלפון נייח - לדבר בראש שקט

הצטרפות לבזק עבור קו טלפון נייח בלבד מקנה בחירה בין 3 מסלולים, בהתאם לכמות הדקות שאתם זקוקים לה. כך למשל עבור 300 דקות בחודש התשלום הוא 50 ש”ח בשנה הראשונה ו-60 ש”ח לאחר מכן. כל דקת שיחה מעבר ל-300 הראשונות בכל חודש תחויב ב-18 אגורות.

זולי מתעדכן ומעדכן בכל ההצעות של בזק למצטרפים חדשים, כמו גם במבצעים של חברות אחרות בשוק התקשורת – ומספק לכם מידע רלוונטי שעוזר לכם לחסוך סכומי כסף משמעותיים מדי חודש.

 רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2021 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760