יס טריפל

חברת D.B.S שירותי לווין (1998) בע”מ – או בשם המוכר יותר, יס – החלה לפעול בסוף המאה ה-20. בזכות הקמת החברה החלה תחרות בשוק הטלוויזיה, גם מבחינת התוכן וגם מבחינת המחירים. בשנים הראשונות שיטת השידור החדשה, באמצעות לוויינים, גרמה ללא מעט תקלות אבל כיום הצפייה ביס הינה באיכות גבוהה. כמו כן צפויה החברה לעבור לשידורים על גבי תשתית אינטרנט (תהליך שיימשך עד 2028). הבעלות של יס שייכת לשתי חברות תקשורת של שאול אלוביץ’, בזק ויורוקום – ובזכות עובדה זו היא יכולה להציע ללקוחותיה גם קו טלפון נייח ואינטרנט. יס טריפל כולל 4 מסלולים שונים כך שלכל אחד ולכל אחת יש מקסימום חופש בחירה.

 


המסלולים השונים בטריפל של יס

יס טריפל מוצע לציבור הישראלי מאז 2019. ניתן לבחור בין 4 מסלולים אפשריים. כולם כוללים קו טלפון נייח ואינטרנט של בזק בינלאומי במהירות 100 מגה, כך שההבדל ביניהם הוא רק בהיקף התכנים הניתנים:

א. מסלול סדרות+ – בעלות של 155 ש”ח לחודש תקבלו 20 ערוצי טלוויזיה, STING TV וממיר של שיאומי שתומך בנטפליקס (התחברות לענקית הסטרימינג האמריקאית כרוכה בתשלום נפרד).

ב. מסלול החבילה המשולמת – המחיר הוא 199 ש”ח לחודש. מסלול זה כולל 40 ערוצים, ממיר של שיאומי כנ”ל ו-25,000 תכנים ב-VOD עשיר במיוחד.

ג. מסלול לוויין Ultimate – המחיר הוא 299 ש”ח לחודש ותמורתו תיהנו מ-140 ערוצים, ממיר מתקדם שמאפשר למשל multiroom startover, ועוד.

ד. מסלול סטרימינג +YES – גם במסלול זה העלות החודשית היא 299 ש”ח ויש בו 140 ערוצים. ההבדל הוא בממיר שתקבלו – Android TV או Apple TV (בתוספת של עוד 10 ש”ח לחודש).

 


הבחירה המשתלמת ביותר עבורכם

השינויים המשמעותיים בשוק התקשורת בישראל מקשים על מציאת החבילה הנכונה ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר. צוות המומחים של אתר זולי מרכז עבורכם את כל ההצעות של יס טריפל ושל גופים נוספים ומסייע לכם להגיע להחלטה האופטימלית. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מידע אמין, עדכני ומותאם למאפייני צריכת הטלוויזיה, האינטרנט והטלפון הספציפיים שלכם.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760