הוט טריפל

חברת הוט הוקמה בשנת 2003 כאיחוד של מספר חברות טלוויזיה בכבלים – תבל, מתב, עידן, ערוצי זהב, גוונים וכבלתק – שפעלו באזורי זיכיון שונים. הקמת החברה הארצית הייתה צעד מתבקש, ובסיס לחברת תקשורת גדולה ששווי השוק שלה הוא מיליארדי שקלים. עם השנים התווסף לסל השירותים של הוט, ששייכת כעת לאיש העסקים פטריק דרהי, גם תשתית אינטרנט וכן טלפון קווי – ואתם יכולים ליהנות מכל אחד מהם בנפרד וגם מכולם ביחד, במסגרת מסלולי הוט טריפל השונים.

 


מגוון מסלולים בהתאמה אישית

בכל בית צרכים אחרים – במקום אחד חשובה בעיקר מהירות הגלישה, למשפחה אחרת יש הרגלי צפייה בטלוויזיה שכוללים שלל ערוצים וגם מבחינת קו הטלפון הביתי ייתכנו הבדלים. בכל מקרה בחירת חבילת הוט טריפל מבטיחה מחיר משתלם מאוד לכל 3 המרכיבים גם יחד, ולכן כדאי להעדיף אותה על פני רכישת שירותי טלוויזיה בנפרד, אינטרנט בנפרד וטלפון נייח בנפרד.

דוגמה למסלול שמוצע על-ידי החברה בכל רחבי הארץ הוא גלישה במהירות 200 מגה, שיחות ללא הגבלה הן לנייחים והן לניידים וטלוויזיה שכוללת חלק מערוצי הספורט, ערוצי חדשות בינלאומיים, ערוצי העשרה, בידור ופנאי וגם שלל ערוצים לילדים (ובהם ג’ים ג’אם, לולי, הופ, ניקלודיאון, טין ניק ודיסני). עלות מסלול זה היא 169 ש”ח ב-3 החודשים הראשונים ולאחר מכן 279 ש”ח במשך 33 חודשים נוספים. למצטרפים דרך אתר האינטרנט של החברה למסלול זה ניתנת הנחה של 66% בדמי ההתקנה. חשוב לציין כי ה-VOD ניתן בתשלום נפרד של 34.90 ש”ח לחודש, אם כי החודשיים הראשונים הם בחינם.

 


איך למצוא את החבילה הנכונה ביותר והמשתלמת ביותר?

על-מנת שתוכלו לקבל את המידע העדכני ביותר לגבי הוט טריפל והאפשרויות השונות שמציעה חברת התקשורת המובילה, וחשוב מכך – לדעת מהי האופציה המתאימה ביותר להרגלי השימוש שלכם באינטרנט, בטלוויזיה ובטלפון – אתם מוזמנים להיעזר במומחים של אתר זולי. הצוות המיומן שלנו מקפיד לבדוק כל העת את המסלולים השונים ואת שלל האופציות שיש בשוק התקשורת הישראלי, שהפך בשנים האחרונות לתחרותי מאוד, וכך לסייע לכם ליהנות מחבילה מושלמת ומשתלמת.

 






Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760