הוטנט הצטרפות

הוטנט היא חברה המספקת שירותי אינטרנט. החברה, ששמה המלא הוא הוטנט שירותי אינטרנט בע”מ, שייכת לקבוצת הוט, פועלת מאז 2010 ומתבססת על טכנולוגיה מתקדמת במיוחד שמבטיחה גלישה מהירה מאוד – עד 500 מגה לשנייה.

בנוסף לאיכות הגלישה, מציעה הוטנט הצטרפות במחירים תחרותיים – גם למי שמעדיף להתחבר “רק” לאינטרנט וגם למי שמנצל את התשתיות האחרות של HOT ובוחר בחבילה שכוללת גם טלוויזיה ו/או קו טלפון נייח.

 


טכנולוגיה מתקדמת ומבצעים משתלמים

הוטנט (HOTnet) פועלת באמצעות טכנולוגיה שנקראת DOCSIS 3.0 אשר נחשבת לאחת המתקדמות ביותר בעולם. בזכות עובדה זו יכולים הלקוחות העסקיים של החברה, שזקוקים לאינטרנט אולטרה מהיר, להגיע למהירויות של עד 500 מגה לשנייה. בנוסף מבטיחה החברה שימוש בפרוטוקולי אבטחה והצפנה אמינים ועוצמתיים, כדי להגן על אחד המשאבים יקרי הערך ביותר בעולם של היום – המידע. שירות נוסף הוא סינון אתרים כדי שההורים יוכלו לדעת בוודאות שילדיהם לא נחשפים לתכנים לא ראויים.

על-מנת להבטיח יחס עלות תועלת משתלם במיוחד, מציעה הוטנט הצטרפות במחירים אטרקטיביים ובמגוון מסלולים אפשריים: לדוגמה ספק אינטרנט עם מהירות של 100 מגה לשנייה במחיר של 20 ש”ח לחודש (כשבחודשיים הראשונים המחיר נמוך אף יותר – רק 5 ש”ח לחודש!). עבור מהירות של 500 מגה לשנייה המחיר בחודשיים הראשונים הוא 10 ש”ח ולאחר מכן 35 ש”ח (בשנה הראשונה).

חשוב לציין שהמבצעים הנ”ל תקפים למי שמצטרף לשירותי הוטנט דרך אתר האינטרנט שלה. עוד הטבה היא תיבת דואר אלקטרוני בנפח 1GB ללא עלות נוספת.

 


איך לבחור נכון ספק אינטרנט וחבילה ספציפית?

ככל ששוק התקשורת בכלל, ושוק האינטרנט בפרט, משתכללים כך יש לנו סיכוי גבוה יותר למצוא חבילה שגם מתאימה לצרכים שלנו וגם מוצעת במחיר משתלם. כדי לעזור לכם לעשות סדר בכל האפשרויות ולהבין טוב יותר אם גם לכם כדאי להצטרף להוטנט, ובאיזו דרך, המומחים של אתר זולי עורכים באופן קבוע השוואות מפורטות בין כל ההצעות העדכניות. כדי להבטיח מסקנות מיטביות נלקחים בחשבון הן המהירות, הן היציבות והן המחירים. מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ומותאם עבורכם אישית.

 


Last Updated on

רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח
מאשר קבלת דיוור
נא אשר קבלת דיוור!
הרישום בוצע בהצלחה
זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.
© 2015-2020 כל הזכויות שמורות לזולי
info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-371-8760