בזק קו טלפון - הדרך הנוחה והזולה לדבר מהבית

הסמארטפונים אמנם נמצאים אצל רובנו כל הזמן ביד, ולכן באופן טבעי רוב השיחות מתבצעות מהטלפון הנייד, גם כשאנחנו בבית. יחד עם זאת כדאי לזכור שיש עוד אופציה: קו טלפון נייח – ואם כבר טלפון נייח, החברה הישראלית הבולטת שמציעה את המוצר הזה היא כמובן בזק, שפועלת בשוק התקשורת מאז 1980.

הביקוש לקווי טלפון נייחים עלה בתקופת הקורונה, שבה אנשים רבים עברו לעבוד מהבית וגילו את יתרונות הנחת הסלולר בצד והשיחה בנייח הישן והטוב במקום בנייד. גם במשרדים שעדיין יש בהם לא מעט פעילות נזקקים לקווי טלפון מסוג זה, וכאן באתר של זולי תוכלו לדעת מהן ההצעות העדכניות של בזק.

 


כמה דקות שיחה אתם צריכים?

לכל מי שרוצה לדבר בנוחיות גם בלי הסמארטפון מציעה בזק קו טלפון נייח ב-3 מסלולים שונים: 100 דקות שיחה חודשיות ב-40 ש”ח, 300 דקות שיחה חודשיות תמורת 50 ש”ח, או 600 דקות שיחה בחודש – תמורת 65 ש”ח.

בכל המסלולים תשלמו עוד 18 אגורות לכל דקה של שיחה מעבר לחבילה, וכמו כן ישנם דמי התקנה. המחירים תקפים לשנה אחת, ולאחר מכן ישנה התייקרות של 10 ש”ח לחודש.

 


מסלולים משולבים

בנוסף ל-3 האופציות הנ”ל מציעה בזק קו טלפון בשילוב חבילת אינטרנט. גם בחבילה המשולבת ישנם 3 מסלולים, שנבדלים ביניהם במהירות הגלישה המרבית – עד 15 מגה, עד 40 מגה ועד 100 מגה.

העלות של 3 המסלולים היא 101-106 ש”ח לחודש בשנה הראשונה, ו-125-135 ש”ח לחודש בשנתיים הבאות. בנוסף תשלמו 25.1 אגורות לכל דקת שיחה ליעדים נייחים ו-12.85 אגורות לכל דקת שיחה ליעדים ניידים.

 


השירותים שאפשר לקבל על קו הטלפון של בזק

קו הטלפון של בזק מבוסס על תשתיות יציבות ואמינות, לא תלוי באספקת חשמל ולא זקוק לתשתית אינטרנט. כמו כן זהו הקו היחיד שמאפשר לחבר אותו ללחצני מצוקה מסוגים שונים.

אפשרויות נוספות שהופכות את השימוש בקו של בזק ליעיל יותר הן שיחה מזוהה, שיחת ועידה (כולל ליעדים מעבר לים) ותא קולי.

הצוות של אתר זולי עוקב בקביעות אחרי ההצעות של בזק ושל חברות תקשורת אחרות, ומסייע לכם להגיע לבחירה המשתלמת ביותר עבורכם בכל נקודת זמן.

 רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2021 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760