למה לי אינטרנט עכשיו?

אינטרנט הפך להיות הדבר המרכזי בחייו של כל אדם כמעט. אנחנו זקוקים לאינטרנט כשאנחנו עובדים באמצעות המחשב. הקורונה והזום הלכו היטב ביחד יד ביד. אנחנו צריכים אינטרנט כדי לתקשר עם חברים מרחוק באמצעות הרשתות החברתיות. אנחנו משתמשים באינטרנט כדי ללמוד, כדי לרכוש מוצרים, כדי לרכוש מידע חשוב, דרכו אנחנו שומעים שירים, מורידים תוכנות, ובקיצור – בלי אינטרנט אנחנו לא יכולים לחיות. בין אם אתם מכורים כבדים לאינטרנט ובין אם לא, תזדקקו לו במידה כזאת או אחרת, לכן חשוב לרכוש שירות אינטרנט מתקדם ולא לוותר על השירות האיכותי ביותר. רוצים לדעת דרך מי כדאי לרכוש שירות אינטרנט? באתר זולי תמצאו מידע חשוב ופרקטי עבורכם.

 


אמינות בזק

רבות דובר ונכתב על חברת בזק. זוהי חברה מובילה בתחומה עוד מהימים שהיינו ילדים קטנים, תינוקות ממש. אמינותה הגבוהה מבטיחה שימוש ללא תקלות מיותרות  גם בתחום האינטרנט ולא רק בתחום הקווי. כיום אין מי שלא זקוק לאינטרנט בסביבתו הקרובה – בבית, במשרד, בכל מקום בעצם. בזק אינטרנט מספקת לכם עד 100Mb, כולל ספק אינטרנט וחבילת wifi.  חוויה עצומה בלי בעיות גלישה מעצבנות.

 


מחיר האינטרנט

המחיר של בזק אינטרנט הוא 82.90 שקלים לחודשים 12-1, מחיר חודשי של 111.90 שקלים לחודשים 36-13, מחיר חודשי של 144.90 לחודש 37 ואילך. מהירות ההורדה היא 100-40 mbs ומהירות ההעלאה היא 5-0.01 mbs. מחירי ספק הגישה באחריות הספקיות. כדאי לקחת בחשבון שחבילת full wifi  כוללת נתב Be  ונתב Be spot או נתבB  ונתב  Be meshבעלות של 29.90 שקלים. כך שמכל כיוון אתם מרוויחים את המחיר הטוב ביותר לחבילה משתלמת. ומה בדבר ההתקנה, אתם שואלים? 49 שקלים – תשלום חד פעמי ויש לכם אינטרנט מושלם! כולל מע”מ.

 

לסיכום, אם עדיין לא השתכנעתם ואתם מרגישים שחסר לכם מידע חשוב, היכנסו לאתר זולי וקראו מידע על השירות של בזק אינטרנט. מה שחשוב הוא לא לוותר על גלישת אינטרנט מהירה, קלה וללא תקלה.

 
רוצים להתעדכן במבצעי סלולר חבילות אינטרנט וטלוויזיה, להצטרפות מלאו שם ודוא"ל:

שלח

אני מסכים לקבל עדכונים, הטבות, חומרים שיווקיים ודיוורים פרסומיים

נא לאשר קבלת דיוור, תנאים ומדיניות!
הרישום בוצע בהצלחה

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות

זולי השוואת מחירי תקשורת בישראל , כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.

© 2015-2021 כל הזכויות שמורות לזולי

ט.ל.ח מצאתם טעות באתר? צרו איתנו קשר

info@zol-li.co.il

Quick-SEO קידום ובניית אתרים 072-3718760